sobota, 28 czerwca 2014

Inteligent po Oxfordzie - mistrz komunikacji pośredniej


Nie mogłem się powstrzymać :)
Absolwent Oksfordu i inteligent w drugim pokoleniu – Radosław Sikorski, mąż Anki Applebaum, pochwalił się na Twitterze, że doniósł do prokuratury.
Od absolwentów szkół wyższych wymagamy jako-takiej komunikatywności i logiki w uzywaniu słowa pisanego o mówionym już nie wspominając, a od ministrów nawet więcej.
Niestety w słowie mówionym Sikorski Radosław nie jest Miodkiem – wystarczy posłuchać tasmy „wprostu“, natomiast w pisanym nawet nie jest Kononowiczem. Wystarczy popatrzeć na jego twitterowy wpis (zamieszczam go poniżej).Logiczne myślenie przy formułowaniu zdania złożonego – materiał klasy III szkoły podstawowej.
Panie Sikorski - ciekawe, czy owa zorganizowana grupa przestępcza działał z artykuły czy z czyjegoś polecenia?

4 komentarze:

Danuta Magda Slugocka pisze...

ten typek-kapuś donoszenie ma we krwi, na mnie doniósł do prokuratury w W-wie gdzie byłam przesłuchiwana w 2013 roku w lipcu z jego doniesienia za ten tekst: http://politykablagiera.bloog.pl/id,328394159,title,maly-icek-ma-super-ubecko-zydowska-babcie-,index.html?smoybbtticaid=612fd7 .... prokurator Kierepka umorzył dochodzenie o "szerzenie nienawiści".... więc znam z autopsji że ten kapuś donosi - to jest dla niego normalne inaczej nie potrafi i jak nie doniesie to mu jest źle na ...

tie_ fighter pisze...

No cóż wygląda na to że donosicielska przeszłość jest jednym z podstawowych kryteriów zajmowania poczesnych stanowisk w strukturze przestępczej zwanej potocznie 3RP.
A co do rzekomej mowy nienawiści za którą Zdradek niemal hurtowo donosi do prokuratury to zapewne dzieje się to w wyniku podjudzania przez jego jakże miłującą Polskę małżonkę. Jak mówi mistrz Michalkiewicz w Polsce antysemitą jest ten kto mówi o Żydach prawdę, albo ten kogo Żydzi nie lubią. Specjalnie dla Zdradka odpuściłem sobie znaki przestankowe aby czuł się bardziej swojsko kiedy będzie to czytał a potem pisał donos do prokuratury - anonimowo mam nadzieję.
Pozdrawiam w oczekiwaniu na wezwanie do prokuratury, TF.

YARROK pisze...

-> Danuta Maria Slugocka,
wyjątkowo paskudny typ i świnia.
Współczuję zadawania się z organami prokuratorskimi. Choć może i tam są też porządni ludzi :)
Na moje oko, to Sikorski wstydzi się żony żydówki. Jak tylko ktoś napisze, że to żydówka, że dzieci to żydki małe... od ręki proces. A przecież, to prawda - zona amerykańska żydówka a warchlaki to przecież według wyznania mojżeszowego czyste żydostwo (bo po matce)...
Pozdrawiam.

YARROK pisze...

-> Tie Fighter
"Mowa nienawiści", to taka lewacka, tępa i bzdurna broń na wszystkich.
Czekamy na "Myślenie nienawistne"... za to też Sikorski będzie skarżył.
Jeżeli on taki rezolutny, to może wyjaśni, co robił w Afganistanie i po której stronie?
Pozdrawiam.