czwartek, 12 lutego 2015

Wysra... Zesra... Osra... Sra... Sramonowicz!


(Z góry przepraszam za wulgaryzmy, lecz chcąc dotrzeć do niespełnionego i zgorzkniałego „artysty“, który jedynie wulgaryzmy rozumie – nie widziłem innej formy dotarcia. Prepraszam.)

Stąd zacznę...
- Ch...ju wylniały i durniu dotknięty beztalenciem,
odp...dol się od Warszawy, od spraw Polaków od jakichkolwiek spraw, do których zrozumienia potrzebny jest promil inteligencji. Zajmij się dalej bluzganiem i pier...eniem głupot, co jedynie wychodzi ci nieźle.
Rób to jednak w swojej norze, w kierunku swojej niepełnowartościowej żonki... 
Zawsze wy ułomni lepiej się rozumiecie. 
Zastanawiam się, dlaczego typ o mentalności  durnia, debila i półmózga patentowanego zabiera głos w sprawach, które go nie dotyczą i których nie rozumie. 
Bo jak mogą sprawy Polski i Polaków, dotyczyć żydokomunistycznego parcha, który tylko przez pomyłkę urodził się nad Wisłą a nie w Moskwie czy też Lubartowie.
Jedyne, co ci ku...asie i prostaku w życiu wychodzi, to udawanie bonza i twardziela, jednak bez jak najmniejszych podstaw do tego, bo pedalstwo i tchórzostwo parcha aż nadto da się wyczuć.
Pier...ony ciulu z ciulfamilii – wszystko w twoim parchatym życiu jest sztuczne i ułomne.
Reżyser z ciebie, jak z mysiej p..zdy wór na mąkę, mężczyzna – jak z Biedronia czy innego Grodzkiego a twardziel  - jak z twojej glisdy coś co penisem mężczyźni nazywają.
Czego się nie tkniesz, to w gówno się obraca.
Nawet dziecka zrobić nie umiesz, tylko  potrzebna jest pipeta i próbówka...
Winieneś także wiedzieć, że ludzie czasami powinni się myć i zapitą gębę przepłukać wodą z mydłem, by można było o nich powiedzieć „człowiek“.
To niejednokrotnie jedyny sposób, by pozbyć się sztynku i czosnkowo-gorzałowego smrodu. Niestety, ty tego nie wiesz i dlatego z takim odchodem musimy się teraz użerać.
Nie dość, że ch..j parchaty, to na dodatek brudny i smierdzący...
Co do pozorów i strony wizualnej, rada powyższa ci wystarczy, co do inteligencji i rozumu – medycyna jest bezsilna.
Gdy ktoś ma gówno w mózgu, - na to nie ma rady.
Ale wbij sobie to do łba, że lepiej być czystym ch..jem niż parchem zapyziałym.

Siemanko ch..ju!

Wpis powstał w odpowiedzi na „medialny występ “ reżysera Andrzeja Saramonowicza, dotyczący strajku rolniczego oraz kilku wcześniejszych jego żulerskich występów.