piątek, 3 lipca 2009

Pomóż Platformie – zostań wolontariuszem OLECHOWSKI

Niestety brakoróbstwo i przysłowiowa tandeta swoją parchatą łapą dotknęły Platformy Obywatelskiej. Zapewne mało kto, z postronnych osób zauważył, że logo przewodniej siły narodu, tak często i pospolicie prezentowane w telewizji, prasie oraz pozostałych miejscach publicznych jest.... niekompletne!

Niestety, z pięknego i sympatycznego znaku firmowego Obywatelskiej Platformy znikły dwa istotne elementy. Być może stało się tak na skutek czyjegoś niedopatrzenia, odklejenia się tych elementów z loga-matki czy może prowokacji, dywersji wrogiej partii.
Taki też niekompletny znak firmowy został dostarczony do drukarni oraz stacji telewizyjnych i niestety powielony w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy oraz emitowany w czasie idącym już w setki godzin.
Tak też niekompletne logo „poszło w Polskę” i teraz widnieje wszędzie, fałszując wizerunek partii oraz zamiary artysty-twórcy tejże grafiki.

Specjalny społeczny komitet „Obrona Loga Ewidentnie CHamsko Okaleczonego W Sposób Kompletnie Irracjonalny” (w skrócie OLECHOWSKI) podjął uchwałę mające na celu naprawienie rażącego błędu.

Zapraszamy wszystkich sympatyków Platformy Obywatelskiej do czynu.
Zapraszamy do działania w zespołach, których zadaniem będzie dorysowywanie / domalowywanie brakujących elementów na plakatach, ulotkach i bannerach.

Obywatele sympatycy Platformy Obywatelskiej!
Łapcie za pędzle i farby.
Ruszajcie „w Polskę”!
-----------------------------------------------------------------------------------

Poniżej przedstawiamy instruktaż, aby nikt z wolontariuszy nie miał wątpliwości gdzie i co domalować / dorysować.