piątek, 4 lipca 2014

Mengeloid ze Szpitala Bielańskiego

-->
Jak można było przewidzieć, od wczoraj TVN szturmuje bastiony antyaborcyjne z wzmożoną siłą. Zaczęło się od informacji o winie prof. Chazana, jeszcze zanim wyrok zapadł, a już dziś tabuny quazi-nazi wypełniają czas antenowy walterowej rządówki.
Pod jednym hasłem “mordować – zanim się urodzi” funkcjonariusze TVN wieszają psy i inne zwierzęta na osobie profesora, sami zachowując się niczym hieny.
Do studia przychodzą  wielbiciele ukatrupiania i krwawej łaźni.
Jeden z takich osobników niby profesor Romuald Dębski ze Szpitala Bielańskiego  wyraźnie został uznany przez kuźniropodobnych za autorytet w tych sparawach i jest cytowany non-stop.
Widać osobnik ma największą ilość zabiegów na koncie i jest perfekcjonistą w rozrywaniu na kawałki płodu.
Mój niepokój budzi jednak, nie to że taki typ plecie głupoty i stara się niczym hitlerowcy w Norymberdze usprawiedliwiać przed widzami swoje zabójstwa.
Przerażające jest to mianowicie, że w tych najbardziej wyraziście cytowanych słowach (…) gdyby prof. Chazan przyjechał teraz do niego do kliniki i zobaczył życie, które uratował, miałby inne podejście. - Dziecko będzie umierało przez najbliższy miesiąc albo dwa(…) słyszy się groźbę skierowaną pod adresem schorowanych i starych.
Po takich słowach osobnik Dębski powinien trafić do Zakładu Karnego a już z pewnośćią nie powinien być lekarzem!
Takie wypowiedzi dają wiele do myślenia ludziom wiekowym i cieżko schorowanym.
Bo czy, według pana Dębskiego (i po jego słowach) takich starców warto leczyć…?
Może tak samo będzie potępiał lekarzy ratujacych  wiekowych pacjentów?
Przecież według niego “gdyby taki lekarz zobaczył jakie życie uratował… Taki starzec i tak będzie umierał tydzień, miesiąc, kwartał…(…) – nie warto pomagać – uśpić!
Dębski klasyfikuje ludzi, na tych którzy mogą żyć i nie mogą…
Dębski stara się być panem życia i śmierci.
To już nie lekarz, to oberdoktor - niczym komendant obozu z podludźmi.
Bliżej mu do komunistycznego bandyty z nahajem, który umiał wytrząść dziecko z ciężarnej kobiety na przesłuchaniu w UB, niż do ratującego życie medyka.

Oryginalna przysięga Hipokratesa każe ratować każde życie, bez względu na wiek i okoliczności. Tacy ludzie jak Dębski tego nie wiedzą, bo służą innej cywilizacji – cywilizacji śmierci. Antyhumanistycznej, bandyckiej, głupkowatej  unijnej propagandzie – mającej za nic życie i prawo do istnienia człowieka.
Czym ci ludzie różnią się od bolszewików czy innej maści totalitarnych bydlaków?

Nie lekceważmy takich wypowiedzi i takich ludzi. Ich ofiarami możemy stać się my sami! Wszak na starość, uczeń takiego Dębskiego, dodatkowo po stażu w Holandii, może dopaść nas w jakimś szpitalu i uznać, że nie warto ratować naszego życia.