poniedziałek, 29 sierpnia 2011

Nowy, tajemniczy wątek w sprawie Leppera.


Okazuje się, że wersja samobójstwa Andrzeja Leppera nie jest już tak oczywista.

Wiele światła na sprawę tajemniczej śmierci lidera “Samoobrony” rzuciła pewna wytrawna blogerka, osoba niesamowicie wiarygodna i zazwyczaj wyśmienicie poinformowana.

Co więc mogło spowodować zgon Leppera i kto za tym stał?

Dlaczego nie żyje Lepper?

Co widział Lepper, czy raczej CO widział Lepper?


Na wszystkie te pytanie już wkrótce (jak mniemam) znana blogerka i działaczka niższego szczebla regionalnych struktur partyjnych da wyczerpującą odpowiedź.

Odpowiednia sieć informatorów oraz precyzyjne pytania skierowane do odpowiednich osób, gwarantują prześwietlenie całej historii zagadkowej śmierci do samego dna, a nawet drugiego dna!

Rzecz jasna nie wątpimy, że takowe istnieje i to właśnie tam ukryta jest cała prawda.

Na szczęście, za sprawą nieopisanej dynamiki działania oraz ognistej, młodzieńczej werwy nieocenionej blogerki (której, niestety ani jednego nazwiska ani też imienia nie mogę podać – ze względu na dobro jej prywatnego śledztwa) pierwsze pytania już padły!

Padło, co jest oczywiste zasadnicze pytanie: CO wiedział Lepper?


Pytanie zostało skierowane, do eksperta, a właściwie ekspertki, która zapewne w mig rzuci wiele światła na zaciemnianą przez określone środowiska historię niebezpiecznej – zabójczej wiedzy, która posiadał Leppera.

Oj, będzie się działo..


NIe będę trzymał w niepewności czytelników i z miejsca napiszę, że ową ekspertką, która pomoże tajemniczej blogerce rozwikłać tajmnicę śmierci lidera Samoobrony jest… Renata Rudecka-Kalinowska.

Trzeba przyznać, że nazwisko to robi wrażenie.

Cieszymy się wielce i oczekujemy, że zarówno osoba blogerki śledczej jak również ekspertki gwarantuje rzetelne i zgodne z prawdą wyjaśmienie sprawy.

Jako dowód – skan zapytania skierowany przez blogerkę do ekspertki.Uczmy się czytać między wierszami.

Można jedynie podejrzewać, że cała sprawa zagadki tajemniczego odejścia Leppera, ma związek z CO (Centralne Ogrzewanie?).


Czy Lepepr wiedział o jakiejś podwyżce CO?

Czy CO w budynku Samoobrony szwankowało na skutek tajnych knowań PiSu?

Czy Lepper wiedzał może coś o tajnym planie zamontowania w domu na Zoliborzu system CO przez Prezesa Kaczyńskiego?

Czas i śledczy duet pokażą.

W jedności siła... władzy. (rysunek)