wtorek, 3 marca 2009

List otwarty w sprawie „Afery z CBA”

Jest kolejna afera z udziałem PiS. Ostatni bastion, czyli CBA dopuszczało się haniebnych czynów umieszczając na Tablicy Poglądowej fotografie prominentnych polityków w celu okazywania ich podejrzanym w sprawie.


Wśród zdjęć znalazły się portrety Mariana Filara, Grzegorza Napieralskiego a także tak kryształowo czystych osobistości jak: Marek Biernacki i Zbigniew Chlebowski.

Właściwie z „najwyższej próby kryształów” zabrakło tylko Waldi Dzikowskiego, Jacka Karnowskiego, Beaty Sawickiej czy też Marka Sawickiego (który kręci własne lody z żoną - uwaga, nie Beatą).


W głowie nie mieści się jak można naszych parlamentarzystów umieścić na liście, gdzie znaleźć powinni się pospolici przestępcy i dla równowagi „zwykli” obywatele.

Rzecz jasna, że nie obyło się bez protestów, a jako pierwsi wystosowali zdecydowany w swoim tonie list otwarty, najbardziej zainteresowani.


„Stanowczo protestujemy przeciw stosowaniu podobnych praktyk, mających na celu wyrobieniu w społeczeństwie błędnego zdania na temat naszej grupy społeczno – (można nazwać) zawodowej.

Nasza wieloletnia praca oraz tworzenie właściwego wizerunku, postaci związanych z trudną i niezwykle czasochłonną i ciężką profesją wali się w gruzy, gdy CBA pozwala sobie na podobne praktyki.

Zamieszczając w/w fotografie w dokumentach śledczych, pracownicy Centralnego Biura Antykorupcyjnego najwyraźniej nie zdawali sobie sprawy jaką krzywdę czynią wszystkim obywatelom, spędzającym całe długie dni, miesiące i lata w murach Szacownego Państwowego Przybytku

Stanowczo protestujemy przeciw łączeniu zdjęć podobnych osobników z naszym środowiskiem, gdyż psuje to naszą reputację „pod celą” oraz „na wolności”

Z poważaniem

Krajowy Związek Osadzonych i SkazanychNic dodać, nic ująć. Dalsze protesty zapowiedziały też: Krajowy Związek Doliniarzy i Pajęczarzy, Liga Osadzonych Palaczy Marihuany „Machu-Pichu”, Stowarzyszenie Płatnych Zabójców „Gerlach” oraz Tymczasowo Osadzony Związek Krętaczy „Kręcilód” im. Beaty Sawickiej .


Z OSTATNIEJ CHWILI!

Mamy kolejne przecieki z CBA! Jak poinformował niezawodny TWn, dziennikarze tej prężnej stacji weszli w posiadanie kolejnych materiałów – Tablic Poglądowych z zamieszczonymi tam postaciami ważnych i prominentnych postaci. Dzięki uprzejmości Biura Śledczego TWn, a także znajomościom, udało nam się zdobyć fotokopię jednego dokumentu wraz z opisem.

Teraz to już CBA przesadziło!P.S. Z uwagi na mogące wystąpić błędne opisy do zamieszczonych zdjęć, Biuro Śledcze TWn zobowiązało się do naprawienia, czyli skorygowania uchybień. W stosunku do winnych zaniedbań zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje służbowe.

Ma na nich nakrzyczeć Kamil Durczok.