środa, 7 maja 2008

Świat według Tusków

*Y A R R O K * Y A R R O K * Y A R R O K * Y A R R O K *
Orędzie wygłoszone przez premiera Donalda Tuska w piątek 2 maja, przygotowała prywatna firma ATM znana m.in. z produkcji serialu "Świat według Kiepskich" – poinformował „Dziennik”.
Tę informację potwierdziła gazecie rzeczniczka rządu Agnieszka Liszka. Powody, dla których, wybrano właśnie tę firmę, mają zostać ujawnione już niebawem przez kancelarię premiera.


Nie czekając na informacje Biura Prasowego URM, postanowiłem zwrócić się o pomoc w wyjaśnieniu zagadki do zaprzyjaźnionych karaluchów licznie zamieszkujących obecnie gmach Urzędu w Alejach Ujazdowskich. Sympatyczne te owady synatropijne, wielokrotnie już w przeszłości, ochoczo współpracowały z Salonem 24 i dostarczyły wiele ciekawych i unikatowych informacji na temat prac rządu.

Cóż mogło wpłynąć na wybór firmy ATM? Atrakcyjne cena produkcji? Znajomości osobiste? Wysoka jakość świadczonych usług?

Kulą w płot! Dziś rano otrzymałem sensacyjną przesyłkę przyniesioną osobiście na swoich barkach przez tuzin owadów. W dostarczonej kopercie znajdowały się cztery zdjęcia oraz fragment scenariusza filmowego zmoczonego piwem Mocny Full .

Tajemnica szybko się wyjaśniła. Okazało się, że Pan Premier wraz ze swoimi najbliższymi współpracownikami bierze udział w nowej edycji popularnego serialu „Świat według Kiepskich” (chwilowo pod roboczą nazwą „Świat według Tusków”)! Od pewnego czasu trwają już zdjęcia, serial jest na półmetku a w wolnej chwili ekipa z nadwyżek taśm nakręciła orędzie Premiera. Ot i cała tajemnica!

Poniżej, wykonane przez nasze karaluszki zdjęcia z planu serialu.


Gdy bohaterowie serialu dowiedzieli się, że fotorelacja przeznaczona jest dla czytelników Salonu24, postanowili wykonać jakiś sympatyczny gest w stronę wszystkich swoich wyborców oraz nielicznych oponentów.

*