sobota, 1 sierpnia 2009

List do administratorów Blogmedia24

Sznowni Państwo,
wydaje mi się, że są pewne granice, których ne wolno przekraczać.
Tym bardziej, że dotyczą żywo i bezpośrednio osoby, z którą jesteście jako Blogmedia24 ciągle związani (choćby poprzez logo "waszego" portalu i niektóre bannery - ciągle nie usunięte)


Jako osoba, która współtworzyła poral Blogpress czuję się urażony tym co zobaczyłem (powyżej)
Nie chodzi mi nawet o siermiężne "wysilone" próby domorosłego "ludowego Jaśka-Pacykarza" , bo one urazić nie mogą (jak próby namalowania Giocondy przez Zulusa) tylko o pewne zasady, które ów "bohomaz" przekroczył.
W tej sytuacji, ponieważ nie spotyka się jego działanie z żadną reakcją ze stroną szefostwa (Foxx, Maryla...) zmuszony jestem ostatecznie przeciąć nasze pośrednie (już) zależności.

W związku z powyższym domagam się NATYCHNMIASTOWEGO USUNIĘCIA z portalu, dokumentów, prezentacji i innych form wizualnych obecnego loga Blogpress24 - którego jestem twórcą.
Przypomnę, że posługiwanie się znakiem firmowym, towarowym wbrew woli twórcy jest przestępstwem (dodatkowo ściganym również przez stosowne stowarzyszenie skupiające plastyków, do którego mam przyjemność należeć).
Jako podstawę posiadanych praw do w/w logo zachowałem listy mailowe (całą korespondencję) oraz oryginały prac. .

Również domagam się usunięcia wszystkich moich grafik (które można było znaleźć jeszcze niedawno w "Różnych Galeriach" na Blogmedia24 oraz moich archiwalnych wpisów.
Po spełnieniu w/w rządań można będzie mówić o clakowitym i definitywnym rozejściu ię naszych dróg oraz o uniezależnieniu się Blogmedia24 od mojej osoby.
Za zaistniałą sytuację proszę nie winić mnię, tylko osobę "Natenczasa" (który to zapewne w "tfurczym" amoku nawet do bannera "blogbress" dodał własny wizernek - nie ma jak lans)
Nie rżnijcie gałęzi na której siedzicie...

Łączę wyrazy szacunku
Yarrok


P.S. Ze swojej strony dodam jeszcze tylko jedną sugestię skierowaną osobiście do "Maryli".
Bardziej politycznie będzie zastepowanie "zapędów" - "Siermiężnego Tfurcy" w jego wojence ambicjonalnej i ciężkim dowcipie.
Wszak może on (Boże uchowaj) wpaść na pomysł przerobienia, ośmieszenia loga Veritas et Scienitia, którego również jestem twórcą...
A tego bym nie zniósl i zmuszony był bym wystosować podobne pismo, o podobnej treści....