środa, 3 czerwca 2015

Biedroń demaskuje pedałów!


Wkładanie penisa w odbyt może uszkodzić umysł. Najlepszym przykładem jest osoba Roberta Biedronia, który plecie pedalskie bzdury godne całkowitego bezmózga, myśląc że przeprowadza logiczny wywód intelektualny.
Wielbciel kiszek stolcowych oraz męskiego oddechu na plecach oraz absolwet (??!) wyższej szkoły „paznokcia“ w Pułtusku – kształcony nocą, uraczył widzów „Kropki nad i“  mistrzowską ripostą na słowa prezydenta-elekta na temat homoseksualistów i "paradowania półnago po kancelarii".
Otóż Biedroń przeprowadził logiczną analizę powyzszej wypowiedzi i wykoncypował:
„Dla mnie uwłaczające jest, gdy ktoś operuje takimi stereotypami. Jeśli Duda ma taki obraz geja, to proszę sobie wyobrazić, co on myśli o Romach i Żydach....“
Być może to całkowity brak zadatków na bycie  dewiantem czy też wstręt do majstrowania sobie przy odbycie nie pozwala mi wyczuć sens w powyższej wypowiedzi.
Po prostu nie jestem w stanie sobie wyobrazić, co prezydent-elekt myśli o Żydach i Cyganach (Romowie to prawdopodobnie mieszkańcy Romy – Rzymu).
Nie jestem w stanie również wyobrazić sobie, co Andrzej Duda myśli o Pasztunach oraz Kirgizach z Koptami po społu.
Pewnie wie to Biedroń.
Z przeprowadzonej przez niego analizy może wynikać, iż owi Cyganie i Żydzi są w całości swojej nacji pederastami bądź kimś gorszym od pedałów.
Ciekawe, co na to panowie Schuldrich, Weiss czy też wiecznie płaczący w związku z neoantysemityzmem polskim Paziński? Czy już wiedzą, że są pedałami!?
Co na to Don Wasyl i Dawid Kostecki?
Warto byłoby szczególnie temu ostatniemu przekazać, co mysli o nim Biedroń i za kogo go uważa.  Wtedy to nawet Śmiszek z Grodzkim po społu, by „Króla odbytu“ nie rozpoznali.
Bo po czym? Po opuchnietej gębie? Po skopanej na miazgę rzyci?
I to właśnie owe obolałe dupsko było by największą karą za opowiadanie głupot i ubliżanie ludziom. Kilka miesięcy seksualnego postu!