niedziela, 1 lipca 2012

…a u was murzynów biją!

Śledcza Olejnik Monika zabrła głos w sprawie “afery” dwóch kretynów Wojewódzkiego i Figurskiego.
Recz jasna szło o chamskie wypowiedzi nt. Ukrainek i tego co w/w chłopaki im zrobią a czego nie zrobią.
Ponieważ grupa obrońców  głupoty powiększyła się do wystarczających już rozmiarów, Komitet Centralny Polskiej Zjednoczonej Bandy Rozbójniczej, który czuwa nad ogłupianiem gawiedzi zadecydował, że teraz pora na atak od “zadka” czyli  zestawienie wypowiedzi dwóch głupków z innymi kontrowersyjnymi deklaracjami przeciwnej strony politycznej.
Tak żeby bądź ośmieszyć problem, bądź go zdepecjonować.

"Kuba Wojewódzki znalazł się w gronie tych, którzy obnażają polskie stereotypy. Księdza Rydzyka, który mówił na Jasnej Górze: - Murzyn, patrzcie, nie mył się. Dołączył do posła Górskiego, który powiedział po wyborze prezydenta Stanów Zjednoczonych: - Obama to nadchodząca katastrofa, to koniec cywilizacji białego człowieka" – napisała na swoim blogu śledcza.

Zapewne już banda lemingów od TVN i “GW” złożyła łapki do oklasków oraz przygotowała do wybuchu radości, jednak dla posługujących się rozumem, oczywistem jest, że to nie to samo czyli po co głupieć.

O ile w przypadku kilku postaci z prawej strony politycznej, wiele z kontrowersyjnych wypowiedzi oddawało sens i światopoglądowe orientacje autorów, toteż nie burzy to ich wizerunku ani nie czyni odstępstwa od ideałów do tej pory prezentowanych, o tyle bluzgi Wojewódzkiego z Figurskim przeczą  przez nich okazywanemu światopoglądowi.

Górski czy tez Ojciec Rydzyk, nie ulegają nowomowie poprawego poltycznie lewactwa. Nigdy nie twierdzili, że nazywanie murzyna – murzynem jest obraźliwe dla kogokolwiek a cywilizację europejską tworzyli czarni wojownicy z Afryki Równikowej.
Dlatego też, zarówno Olejnik jak i reszta poprawnego politycznie lewactwa z ich fanami powinni zająć się pospiesznie rzucaniem gromów na Wojewódzkiego i Figurskiego, bez tworzenia atmosfery w stylu “…a u was murzynów biją”.

W końcu, to W. i F. zdradzili ideały lewackie, własnej poprawnej politycznie hałastry czyli sami zaprzeczyli własnemu sumieniu (o ile coś takiego posiadają).
Chyba, że cała ta lewacka szopka, to jeden wielki pic na wodę – a jak zwykle chodzi tylko o kasę i jaja, co w przypadku tzw. “ludzi lewicy” występuje w przyrodzie z niezwykłą pazernością. Zwłaszcza u osobników o “kurzym rozumie”.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Czxcigodny Yarroku
Poruszyłeś ciekawy temat czyli to co się dzieje na styku myślenia i prostytucji. Te dwa euro-cwele po prostu straciły nad sobą kontrolę i zapominając o politpoprawności powiedziały to co naprawdę myślą. Pozostaje pytanie czy TW "Stokrotka jest aż tak bezdennie głupia że wierzy w to co pisze czy tylko lepiej się pilnuje.
Od dawna chciałem przesłać Ci kilka słów ale na Twoim blogu nie znalazłem gadżetu typu "napisz do mnie". Czy mogę przesłać cos za pośrednictwem Czcigodnego Rzepki z którym koresponduję?
Pozdrawiam serdecznie.

Pelargonia pisze...

Witaj Yarroku,
Pisze Stokrotka, szarlotka, idiotka, tka tka, tka tka...( parafraza refrenu piosenki Ireny Kwiatkowskiej).

A tu portret MOnisi Milicjantki:

Stokrotka

Pozdrawiam serdecznie

YARROK pisze...

-> Stary Niedźwiedź
Stokrotka nie jest aż tak głupia :)))
To jest pewnie linia obrony przez atak, opracowana wcześniej...
Dzisiaj wspierał świński duet sam Jerzy Urban!
Do kompletu brakuje jeszcze Josefa Fritzla i mamy małej Madzi...
Pozdrawiam.
Oczywiście przez kolegę Rzepkę bardzo proszę....:)) Zadajemy się towarzysko!

YARROK pisze...

-> Pelargonia
:))) Stary wycior - Monisia.
Trzeba coś też na nią podać :)
Pomyślę!
Pozdrawiam serdecznie.