środa, 4 lipca 2012

Tytułem „dobrego“ tytułu!


Gdy nie wiesz gdzie szukać idioty i bydlaka, otwórz strone „Gzety Wyborczej“ albo Onetu i takowy znajdzie się sam. 
Żydokomunistyczna sitwa z Agory oraz ich pomagierzy z onetu nie ustają w walce z przejawami polskości w życiu publicznym i niszczą wizerunek każdego nie pomijając osób nieżyjących.
Każego, kto w swoim życiu odważył się sprzeciwić sitwie o komunistycznych i sowieckich korzeniach.
Michnik i spółka są pamiętliwi. Na pozór kwestie historycznie nie zajmuja funcjonariuszy Agory w sposób szczególny, bo teraz to raczej „czas pederastów“ lecz gdy tylko nadchodzią okoliczność ku temu, zwyczaje ubecko-sowieckie wyniesione z domów rodzinnych biorą górę.
Nieraz przybiera to formy odpowiadające stanowi skretynienia totalnego, jak na przykład wczorajsza informacja o kłopotach prezydenta Gruzji Saakaszwilego.
Czym podpadł Saakszwili „michnikoidom“?
Ot, po prostu wspierał ze wzajemnością Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Obecnie specjalna grupa kretynów – funkcjnariuszy z „GW“ preparuje domniemane afery prezydenta Gruzji oraz zajmuje się tworzeniem „czarnego pijaru“ owemu przywódcy.
Jakoś dziwnie nie przeszkadzają kretynom z „GW“: ludobojstwo żydowskich (izraelskich) przywódców, gangsterka światowa Baracka Obamy, zamordyzm rządu chińskiego itp...
Ważne, że sojusznik NATOwski, głowa państwa, które jako jedyne sprzeciwia się  postsowieckiej i zbrodniczej machinie kierowanej przez oficera KGB Putina, ma „problemy w kraju“ ku wielkiej uciesze „GW“!
Zresztą tak na prawdę nie chodzi wcale o Saakaszwilego.
Chodzi o zestawienie kłopotów przywódcy Gruzji z osobą Śp. Prezydenta Kaczyńskiego.
Pokazanie, że Kaczyński zadawał się z człowiekiem, który nie jest „wporzo“ i „spoko“!
Jak nie inaczej interpretować ten fakt, skoro pod materiałem o wymownym tytule: „Kłopoty przyjaciela Lecha Kaczńskiego“ widnieją tagi: Lech Kaczyński, Gazeta Wyborcza, Korupcja, Micheil Saakaszwili, Polityka, Gruzja, Inwestycje.
Warto zwrócić uwagę, że pierwszym tagim jest: Lech Kaczyński, natomiast matriał opowiada o Saakaszwilim!
Co to sugeruje?
A każdy niech sobie dopowie, w każdym razie wytrawni UBecy z epoki Bieruta pogratulowali by „michnikoidom“ z GW i onetu.

--------------------------------
A gdyby tak napisać materiał o pedofilii przyjaciela Michnika – Daniela Cohn – Bendita? Widzę taki tytuł: „Pedofilia przyjaciela Adama Michnika. Czy tylko zboczeniec może przyjaźnić się z dewiantem?“  I do tego dajemy tagi: Adam Michnik,  pedofilia, zboczenie, dewiacja, zły dotyk, Gazeta Wyborcza, Daniel Cohn-Bendit.

Można też tak: „Żydowscy oprawcy z Getta. Okrutni pomagierzy Stroopa“ (rzecz o policji żydowskiej współpracującej z hitlerowcami) i do tego tagi: Żydzi, mordercy, zagłada getta, cywile, Niemcy.

Albo tak: „Zbrodnie na ludności polskiej partyjnych towarzyszy ojca Adama Michnika“ (rzecz o KPP i KPZU) i oczywiście tagi: Adam Michnik, komunista, Komunistyczna Partia Polski, komunizm, Komunistyczna Partia Zachodniej Ukrainy, Żydokomuna, sowiecka agentura, Ozjasz Szechter.

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Czcigodny Yarroku
Uważam że nie warto się zastanawiać czy w ten sposób można pisać o takich kanaliach jak Kon-Bandyta i jego serdeczny druh Adaś Szechter. Po prostu tak należy robić. Bo rodzinę się ma ale przyjaciół można sobie wybrać. Więc ci ostatni są też elementem oceny każdego człowieka.
Pozdrawiam serdecznie.

Pelargonia pisze...

Witaj Yarroku,
:)
Co takiego?!!!
Addaś Michnik to idiota?
Spróbuj tylko to powiedzieć przy mojej niegdysiejszej (sic!) koleżance, dla której Aaron szechter to najbardziej inteligentna osoba w Naszym Kraju! Ona wlasna piersią gotowa bronić Addasia, a bez Gównianej do warzywniaka by nie trafiła. Że też coś takiego kaleczyło dzieci w szkole, bo obecnie kształtuje świadomość dzieci w przedszkolu.
Od kilku lat nie utrzymuję tej znajomosci - oczywiście głównie z powodu różnicy poglądów.

Pozdrawiam!

Anonimowy pisze...

Saakaszwili to jeszcze pół biedy. Nie jest on aż taki święty. G*wno Wybiórcze nieustannie co jakiś czas atakuje węgierskiego polityka Viktora Orbana. Zarówno jego politykę wewnętrzną jak i zewnętrzną. Nie wiem co on takiego złego michnikowszczyźnie zrobił. Chyba tylko to, że się Orban postawił międzynarodowej finansjerze żydowskiej i wziął pożyczkę z Chin, zamiast z wiadomych "zaprzyjaźnionych" banków. I boli ich też to, że w Unii Europejskiej dba o interesy Węgier. Co w Polsce byłoby nie do pomyślenia.

Nie wiem też, czym się żydkom w Polsce naraziły Indie, że robili temu krajowi czarny PR. Na żydowskim onecie, było swojego czasu co chwila, że Hindusi kogoś zamordowali, kogoś zgwałcili w Indiach itd. Jakby tego typu wydarzeń nie było na całym świecie.
Pewnie w ONZ-cie, Indie zagłosowały nie po myśli Israela. Albo zrezygnowały z kontraktu na nowe zabawki dla wojska. I żydki dostali prikaz z Israela, komu tyłek mają obrobić.

Hitler w jednym miał rację. A druga wojna trwała zbyt krótko.

YARROK pisze...

-> Stary Niedźwiedź
Oczywista prawda :)!!!
Nasi przyjaciele świadczą o nas.
Szechter-junior ma fart do przyjaciół.
Same mendy i bydlaki.
Choćby taki "człowiek honoru" albo "odpieprzcie się od generała"...
Pozdrawiam mocno!

YARROK pisze...

-> Pelargonia
Ależ Michnik to nie idiota!
Idiota działa impulsywnie, pod wpływem nastroju.
Skończone kłamliwe bydle działa z rozmysłem i premedytacją.
Pozdrawiam serdecznie!

YARROK pisze...

-> Anonimowy
Michnik i jego hałastra to chyba nie Izrael :)
Swojego czasu nawet izraelczycy źle się wypowiadali o żydokomunie i śmieciach posowieckich. Ot, takiego Edelmana nawet nie chcieli widzieć u siebie (nie wydawano mu wizy).
Oczywiście nie zmienia to mojego stosunku do izraelskiego państwa i światowego żydostwa :) To jedno wielkie.... itp.
Co do Orbana, to na szczęście psy szczekają a karawana jedzie dalej!
I oby tak dalej!
Pozdrawiam serdecznie!