czwartek, 7 maja 2015

Wybory 2015: Bronisław Komorowski - prezydent obciachu

Spot wyborczy przedstawiający dokonania polityka Bronisława Komorowskiego.


4 komentarze:

Rzepka pisze...

Otóż to!

Pozdrawiam :-)

YARROK pisze...

-> Rzepka
Witam, pozdrawiam i zdrówka życzę! :))
Do zobaczenia!

tie_ fighter pisze...

Faktycznie to tylko promil "osiągnięć" tego Orangutana. Perłą w koronie jego dokonań jest niewątpliwie udział "Bula" w gigantycznej aferze "Pro Civili", gdzie trup pada gęsto za każdym razem jak ktoś próbuje zadawać pytania. Seryjny samobójca skosił już 16 osób. A jak skomentować postawienie w Ossowie pomnika sowieckim najeźdźcom z 1920 roku? Przecież to właśnie Bul za tym stał do spółki z tym pseudo historykiem Kunertem. A na koniec nie miał odwagi tam pojechać na odsłonięcie, bo bał się linczu. Nie przeszkadzało mu to jednak w zapewnieniu całodobowej ochrony dla pomnika, żeby go ustrzec przed niechybną dewastacją.

Problem polega na tym, że większość elektoratu tej łachudry czerpie o niej wiedzę ze szmatławca Szechtera i TVN-u, a tam niczego na temat jego "osiągnięć" nie usłyszą i nie przeczytają.

Pozdrawiam.

YARROK pisze...

-> Tie Fighter
Z tym Ossowem, to faktycznie przegiął. To już zakrawa na zwykłe łobuzerstwo. Pewnie dojdziemy i do tego, że za jakieś 20 lat to SS-manom będziemy pomniki stawiali... A na czele kumintetu stanie trzęsący się Bredzisław (niczym Bartoszewski).
Pozdrawiam.