środa, 11 grudnia 2013

Rok się kończy a takie to fotki mi zostały....


3 komentarze:

tie_ fighter pisze...

Szanowny Yarroku,

Czy dysponujesz może jakimś wiarygodnym źródłem podającym autentyczny życiorych tego sztańskiego pedofila Geremka? Jest mi on potrzebny na użytek dyskuji na jednym z portali , a nie mogę nigdzie czegoś wiarygodnego znaleźć.

Pozdrawiam TF.

YARROK pisze...

-> Tie Fighter
Cóż... chyba nie. W każdym razie spisanym i potwierdzonym - nie. Z tego, co wiem póki co nikt nie dysponuje jego "lojalką" i teczką pracy. Słynna komisja "Ch... wie po co" czyli komisja Michnika w 1989 roku wyniosła z archiwów MSW teczki właśnie Geremka, Michnika, Kuronia i reszty kolesi z "żydokomunistycznej opozycji". Pewnie zostały zniszczone, albo leżą sobie na dnie sejfów u "opozycjonistów".
Nadzieja w tym, że stare komuchy robiły odpisu z wszystkiego, więc może gdy któryś prominentny komuch zdechnie, to takie informacje ujrzą może światło dzienne.
Że Geremek kapował i kumał się z bezpieką - wiadomo. Większość z tych głupot, pisanych na Wikipedii, to bajki i to mierne.
Takie bałachy, to nawet dzieci nie kupują. Choćby - opozycjonista, prześladowany zostaje dyrektorem Instytutu Kultury Polskiej w Paryżu :)))....
Geremek, to jeden z większych parchów na polskim ciele. Dobrze, ze nie żyje!
Szkoda, że nie mogę Ci pomóc, ale nic póki co nie mam...
Pozdrawiam!

tie_ fighter pisze...

Dziękuję Szanowny Yarroku. Nie mam wątpliwości, że to parch jakich mało i najlepsza rzecz jaką zrobił dla Polski, to odwalenie kity. Już się łachudra smaży w Piekle, bowiem tylko tam jest miejsce przyjaciela pedofilskiego, lewackiego śmiecia Daniela cohn Bandyty.
Pozdrawiam Cię serdecznie i jeszcze raz dziękuję.