niedziela, 11 listopada 2012

"Pożydzie" w kinach!

Już w kinach!
Streszczenie:
Srul Goldbruch po latach emigracji przyjeżdża z Izraela do Polski, zaalarmowany wiadomością, że jego młodszy brat Dawid popadł w konflikt z mieszkańcami swojej miejscowości Poje(dwabne)bane. Po przyjeździe odkrywa, że przyczyną jest mroczna tajemnica sprzed lat. Skłóceni od lat bracia próbują dojść prawdy.
Prowadzone przez nich śledztwo zaostrza konflikt, który przeradza się w otwartą agresję. Ujawniona tajemnica o żydowskim mordzie na własnych rodakach odciśnie tragiczne piętno na życiu braci i ich sąsiadów....
Osoba reżysera Wladka Pasikowskiego (Pasikonika) gwarantuje napięcie i mrożącą krew w żyłach akcję. Podobnie jak w "Psach" i "Psach II" mamy gwarantowane przynajmniej 10 "K... mać" na 12 wypowiadanych wyrazów oraz 7 "Pierd...ę" i "Wyp...alaj" na trzy zdania w każdej dyskusji...

10 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Jak nisko musiało upaść państwo polskie. Że z pieniędzy Polskiego Podatnika finansowali taki mocno tendencyjny i zmanipulowany "film".

Jak taki pasikowski twierdził, że inspiracją była dla niego książka Grossa. Nie przypadkowo, Kazik śpiewał, że "wszyscy artyści to prostytutki".

To obnaża też słabość i tchórzostwo polskiej prawicy. Bo powinni głośno mówić i pisać o podłościach żydów w stosunku do Polaków. A tak, jedynie tylko prof. Michalkiewicz głośno, publicznie mówi i pisze o tym.

Chciałbym dożyć czasów, jak będą kręcone filmy dokumentalne i fabularne w Polsce, o zbrodniach żydowskich na Polakach.

Arton

Anonimowy pisze...

Szanowny Artonie - to wszystko prawda, nie przypominam sobie, ażeby żydzi przepraszali za dokonaną przez nich masakrę polaków w Nalibokach albo dziękowali za setki lat bezpiecznego azylu w tolerancyjnej Polsce gdzie spełniali funkcję czysto pasożytniczą. Jeżeli którykolwiek z rządzących czuje się osobiście winny za takie Jedwabne to niech przeprasza we własnym imieniu a nie pełza w jarmułce przed żydowskim gremium w imieniu całego narodu.Ja się w żaden sposób winny nie czuję i tych szkodników przepraszać nie mam zamiaru. Pasikonik natomiast niech kręci swoje filmidła w Izraelu na koszt tamtejszych podatników bo w Polsce od dwóch lat nie można dokończyć filmu o Żołnierzach Wyklętych bo nie ma na to pieniędzy. Tie Fighter.

Pelargonia pisze...

Szanowny Yarroku,

Ten filmik na pewno pójdzie w zapomnienie, jak każdy szmatławiec, ale zanim to się stanie, zdąży nam Polakom narobić szkody.
Ciekawa jestem, kto pójdzie do kina to antypolskie g...o oglądać. Oby tylko nie robili spędu ze szkół

Pozdrawiam!

Anonimowy pisze...

Czcigodny Yarroku
Swego czasu w pewnych kręgach modne było tak zwane "kino moralnego niepokoju". Z Twojej informacji wynika że obecnie mamy "kino moralnego łajna". Czyżby te kręgi które dawniej się tylko niepokoiły zaczęły już robić pod siebie? Byłaby to pierwsza dobra wiadomość od dłuższego czasu.
Pozdrawiam serdecznie.te kręgi które dawniej się

YARROK pisze...

-> Arton
Pani Agnieszka Odorowicz maczała w tym swoje paluszki. Szczęście, że niektóre miasta, ku chwale godności Polaka odmówiły wyświetlania tego filmu.
Pozdrawiam.

YARROK pisze...

-> Tie Fighter
Temat Naliboków i bandytów od Tewje Bielskiego, to osobny temat. Amerykanie zrobili tak piękny film o nim... Wyszło na to, że to bohater i bojownik o wolność, podczas gdy w rzeczywistości, był to morderca i bandyta, popełniający zbrodnie na polskiej ludności cywilnej. Jeżeli chodzi o walkę z Niemcami(co na filmie tak pięknie pokazywano)to banda Bielskiego miała "na sumieniu" jednego policjanta białoruskiego, bo Niemców się bali i nie wchodzili w konflikty zbrojne z nimi.Tchórzliwy bydlak i łobuz zydowski, zmarł w Nowym Yorku. Do końca zycia pracował jako taksówkarz, czyli też miał możliwości zabijania ludzi...
Pozdrawiam.

YARROK pisze...

-> Pelargonia
inie trochę czasu i z pewnością o nim się zapomni. Ale co sobie "gazowyb" i reszta żydowskiego stada powyje i poszczeka to ich. A niech się...
Sami sobie nakręcili, sami się podniecają. :)
Masochizm i onanizm intelektualny.
Pozdrawiam!

YARROK pisze...

-> Stary Niedźwiedź
"Toto" już dawno robi pod siebie.
Filmy "o dupie Maryni" (takie jak Pokłosie) raczej nie cieszą się powodzeniem. Choćby "Katyń" Andrzeja Bujdy. A chyba dlatego, że wszystkie te "gnioty" wspiera polityczna, nachalna i chamską propaganda zanim pojawią się na ekranach. Jednym słowem są arcydziełami zanim je ktokolwiek zobaczy...
I tak trzymać! :))
Pozdrawiam!

Anonimowy pisze...

Do Tie Fighter.

Dzieje się to tak, że żydowsko-lewackiemu sralonowi, na wszystko polska "prawica" pozwala.
Nawet taki Ziemkiewicz, gdy napisze coś o michniku, sto razy zarzeka się że nie jest antysemitą.
Innego parcha balerowicza, w swojej książce "Polactwo", przedstawił niemal jako geniusza ekonomicznego. Długo by tu jeszcze wymieniać.

O takich kaczorach nie wspomnę, bo to tchórzliwe barachło.
Jarosława Kaczyńskiego jedynie cenię za to, że ma w miarę stałe poglądy od lat. Nie lubi komunistów, jest za karą śmierci, walczy z s(r)alonem (chociaż nieudolnie).
Co się tyczy różnych milerów, pawlaków, siuśków, korwinów, to jest ścierwo o wiele gorsze.

Nie ma w Polsce chociaż jednego prawdziwego polityka, który by dbał o Polską, Rację Stanu.
Uważam ten kraj za przegrany. Bo jak ponad 80% mediów w Polsce kontrolują żydzi, wespół z niemieckimi koncernami wydawniczymi. To przy słabości polskiej "prawicy", narzucą w tej mediokracji niemal wszystko i każde bydle.
Sam widziałeś, jak przy ostatnich wyborach Palikot ze swoją menażerią, który miał 1,5% w sondażach. Po poparciu medialnym Urbana i Michnika wszedł bez problemu do sejmu. Poparło go też sporo korwinowskiej liberalnej swołoczy, jak tylko Palikot obiecał im legalizację miękkich narkotyków.

Arton

Anonimowy pisze...

Szanowny Artonie. niestety w tym kraju jest tak, że antysemitom nazywa się ludzi, którzy mówią prawdę o żydach. Na logu Erinti zostałem zaatakowany i wyzwany od antysemitów za samo ujawnienie prawdziwego nazwiska Michnika. Co ciekawe atakującą nie była lewicowa odmóżdżona gówniara typu Szczuka tylko osoba na tyle leciwa, że dziewictwo straciła pewnie w dorożce. Pozdro Tie Fighter.