sobota, 26 maja 2012

Wróż Władek

Popularny wśród elit władzy Wróż Władek, pomaga przedstawicielom narodu i ulecza ich z kompleksów. Fragment cyklicznego programu "Uzdrawianie na ekranie" - emitowanego w Upiorex TV. Dziś premier i jego Nowak.

6 komentarzy:

Rzepka pisze...

:))))))))

A gdzie to leci?
Może w stacji Wołka, pomiędzy filmami erotycznymi. Tad 9 pisał niedawno, że z Wołka taki lizodup, że już trudno odróżnić, czy to jego program leci, czy film puszczają.

Pozdro!

Anonimowy pisze...

Czcigodny Yarroku
Serdeczne dzięki, jeszcze brzuch mnie boli ze śmiechu. I przypomniało mi to anegdotę z brodą.
W roku 1915 wojskowy sąd z Wiednia wysłał do galicyjskiej Akademii Umiejętności pytanie co właściwie po polsku oznacza określenie "stary pierdoła". Profesorowie domyślili się kontekstu i ratując skórę jakiegoś rodaka odpisali że tak się określa poczciwego staruszka.
Na szczęścvie my możemy mówić prawdę.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

YARROK pisze...

Rzepka -
głownie leci w TVN! A co do Wołka-matołka to faktycznie, chyba mu Kwach jakaś krzywdę obiecał, bo od czasów procesu za "wakacje z agentem" taki się "obciągacz" zrobił, że Madonna przy nim, to pensjonarka.
Pozdrawiam.

YARROK pisze...

Stary Niedźwiedź -
:)) Otóż ten "poczciwy staruszek" chyba niedomaga, bo ostatnio brak go w TVN. Biedak, chyba kończy się.... Będzie musiała PO kogoś innego sobie za autorytet wylansować. Może jakiegoś innego dekownika albo nawet kolaboranta, bo przecież my się z Niemcami kochamy!
Pozdrawiam.

Pelargonia pisze...

Yarroku,
-:))))))
Skomentowałam na YT.

Pozdrawiam

YARROK pisze...

Pelargonia -
Dziękuję bardzo - pozdrawiam!