sobota, 20 lutego 2010

Pederateiści i Wolny Kościół Reformowany

„Ateizm”

Zboczeniec znów wywołał wojnę . Niespełna rozumu, chory na pederastię Jacek Adler otwarcie wstąpił na wojenną ścieżkę z normalną większością obywateli. Ów Adler „redaktor naczelny” portalu gaylife.pl (miejsce internetowych spotkań zboczeńców, pederastów, pedofili ..itp) postanowił robić za gwiazdę pornoli i wykonał cykl zdjęć, na których udaje, że pieprzy się (albo i nie udaje)z młodymi chłopcami. Nie było by w tym nic zaskakującego, bo w końcu zboczenie zwane pederastią właśnie na tym polega, ale bulwersujący jest fakt, że czyni to ubrany w sutannę i koloratkę.

Taką oto zabawę znalazł sobie ów Adler. Sprowokować, zadrażnić i zamącić, tak aby wzniecić falę nienawiści i agresji w stosunku do homoseksualistów (co naturalne, że nastąpi). Wszystko po to, by znów poczuć się jako ofiara i mieć argumenty w garści dotyczące tzw. „nietolerancji” naszego społeczeństwa. Historia przypomina przygody niedorozwiniętego Jasia, który pokazywał kolegom goły tyłek, aż wreszcie kumple spuścili mu łomot. Jasio popłakał się i pobiegł do matki z krzykiem „kalekę biją”! Należy spodziewać się, że już niebawem Adler również będzie darł się w niebogłosy, że „pedała biją”, zapominając że sam sytuację sprowokował.

Prawda jest taka, że musi być jakiś związek między obkurczeniem rozumu a rozkurczeniem odbytu, czyli mówiąc prościej, gdy się dupa otwiera to rozum zamyka. Adlerowi się najwyraźniej dupa aż nazbyt często otwiera, stąd prowokowane akcje jak ta powyżej. Tylko idiota działa wbrew interesom własnej grupy. Chorobowej w szczególności.

Abstrahując od pedalskiej zadymy w wykonaniu w/w dewianta, warto zastanowić się nad genezą takich pomysłów i nad głębszym celem tego typu działań. Jestem przekonany, że wiele mogli by wyjaśnić lekarze specjaliści z zakresu psychiatrii oraz psycholodzy.

Żadna normalna grupa płciowa nie epatuje w tak jaskrawy sposób seksem w każdej sytuacji i każdym miejscu. Istnieją różne głupkowate Partie Kobiet i Partie Mężczyzn (pod różnymi nazwami) które mają rewolucyjne i antyszowinistyczne programy jednocześnie przekonując o wyższości własnej płci. Żadna jednak z nich nie kręci całej ideologii wokół przysłowiowej dupy! Dla pederastów najważniejsze jest dupcyć , pieprzyć i udawać tanie dziwki w czasie parad. Tyle ideologii dla niewybrednych.


„Kościół”

Pederaści zrobili sobie kościół. Nie żeby z drewnianych klocków ustawili czy innego rodzaju plastiku. Zrobili kościół taki w wymiarze duchowym na wzór innych istniejących kościołów.

Mają swojego „pastora” – nosi on koloratkę i krzyż na szyi, a co najważniejsze udziela ślubów całej zdegenerowanej pedalskiej ferajnie równo jak leci.

Takie coś nazywa się „ślubem humanistycznym” i jest według sekty obowiązującym prawnie. Dlaczego akurat taki „ślub” nazywany jest humanistycznym nie wiadomo. Już raczej humanitarnym winien się nazywać, bo tylko akt humanitaryzmu trzyma normalnych ludzi przez rozpędzeniem i nałożeniem kijami bandzie degeneratów za profanowanie krzyża i upodobnianie się pederasty-niby-duchownego do osoby prawdziwie duchowej.

Organizacja ta nazywa się Wolny Kościół Reformowany i jest to coś na wzór sekty mieszanej z domem publicznym. Po za wyciąganiem kasy od „wiernych inaczej” propaguje wkładanie członka w odbyt i gorące modlenie się aby z tego były dzieci.

Głównym pastorem jest Szymon Niemiec, lewak i drugi pederasta III RP, kumpel pierwszego pederasty Biedronia.

Jak widać pozazdrościł on Biedroniowi sławy oraz numeru jeden i postanowił znaleźć swoje miejsce w i tak już zasranym życiu. Toteż zrobił sobie kościół.

Jak na ogół u homoseksualistów bywa, niestety głowa otwarta jest tylko gdy zwieracze zamknięte, a przy częstym otwieraniu zwieracza głowa się zamyka i logika szwankuje.

Biedny Niemiec (zwany Deutchem, by nie obrażać uczciwych „naszych” Niemców) nie zauważył, że wyświęcając się zadziałał wbrew własnej ideologii.

No bo jak to? Lewak-rewolucjonista księdzem? Kościół zamiast Komitetu Centralnego? Krzyż zamiast Che Guevary?


Ateista odgrywa duchownego

Dwie powyższe historie mogą łączyć się w zaskakującą całość. A może Adler odgrywał Niemca? Może Adler pieprzył się z chłopcami grając rolę Szymona Niemca – pastora Wolnego Kościoła Reformowanego? Może w ten sposób demonstrował udzielanie humanistycznego ślubu?

Może. W każdym razie fotografie „naczelnego” gaylife.pl mogą posłużyć niewtajemniczonym za dokumentację obrządku „prącioodbytniczego” Wolnego Kościoła Reformowanego.

4 komentarze:

Graal pisze...

komentarze:
" YARROK pisze...
Zamiast dłubać przy odbycie popraw umiejętność pisania w języku, którego używasz. Szcególnie chodzi o interpunkzcji.
Chyba tam w twoim Koeln na Żoliborzu jest jakaś szkoła...
Prymityw z kilkoma klasami szkoły podstawowej.
Nawet nie mam ochoty kopnąć cię w dupę, gdyż wiem,że dla jednych pederastów to miejsce jest źródłem przyjemności a dla drugich zarobku...
Y.

3 lutego 2010 06:"a oto próbka "intelektu" niejakiego Yarroca podobno grafika o zgrozo,to indywiduum odwiedziło mój blogg i umieściło "to to" jak wyżej!!Nie zniżę się do Twego poziomu, płonne Twoje nadzieje!P.s Z Ciebie taki grafik jak z koziej dupy trąba,a troszke się na tym znam, ale to tak nawiasem!

YARROK pisze...

"(...)jak z koziej dupy trąba,a troszke się na tym znam (...)"
...o tak na dupach kozich to się znasz, co do tego nie mam wątpliwości. Zoofil?

YARROK pisze...

-> Graal

Mieszkał na obrzeżach miasta
Pewien Rysiek pederasta
Co uwielbiał ponad wszystko
Zwłaszcza męskie towarzystwo
Więc by wciąż radować pupę
Zapoznawał mężczyzn kupę
Robił w swym mieszkaniu bale
W dni zwyczajne, w karnawale
Spraszał wtedy różnych gości
Osiągając szczyt radości
Czarni, żółci oraz biali
Razem z Ryśkiem szczytowali
Bo ten miał otwartą głowę
Czyli nie był ksenofobem
Mówiąc tu nie całkiem żartem
Miał gdzie indziej też otwarte
Więc lubili go chłopaki
Za otwarty organ taki
Rysiek, choć szokował wiekiem
To przystojnym był człowiekiem
Siedemdziesiąt i pół cala
Waga chyba pół kwintala
A co ważne zdaje mi się
Biorco-dawcą był ten Rysiek
Toteż geje aż spod Słupska
Znali Ryśka z jego pupska
Oraz z jego... o tym cicho
Z czego znany był tam Rycho
Kiedyś miał kochanka Niemca
Pederastę – cudzoziemca
Dziś daleko są od siebie
Niemiec legł już w czarnej glebie
Nie z Wehrmachtem w Stalingradzie
Lecz w Warszawie na „Paradzie”
Rychu przeżył to głęboko
Wciąż mu wilgotniało oko
W pupę włożył duży korek
I tak trzymał aż po wtorek
Aż po wtorek był przejęty
Wznosił żale i lamenty
A już w środę korek wyjął
I gromadkę gości przyjął
Balowali w jedenastu
Bojowników-pederastów
Opróżnili półlitrówkę
Nucą Międzynarodówkę
Co raz któryś hasło wplata
„Za odbyty wszystkie świata”
„Pederaści bądźcie z nami
Łączcie „ptaki” z odbytami”
Tak się Rysiek przejął rolą
Pedersto – ideolo
Że powołał prężną grupę
Która życie da za dupę!
I by sprawie nadać wagę
Wsadził w zad tęczową flagę.

Anonimowy pisze...

Antysemita hucpa na "mordzie" widziany pod "Palacem"zrobiłem kilka zdjęć temu typowi,na życzenie prześlę!!!