czwartek, 19 listopada 2015

Teraz Eliza MIchalik


Eliza MIchalik, zwana pieszczotliwie „CtrlC+CtrlV“ , blogerka o zacieciu do pożyczania cudzych fragmentów tekstu, po długiej nieobecności wypłynęła wraz z nowym wpisem.
Oto na lisiej platformie Na Temat, próbuje zdemaskować okoliczności, którymi  kierował się  Prezydent Duda i jego kancelaria w kwestii uniewinnienia Mariusza Kamińskiego.
Pod czarującym tytułem „Teraz Kurwa My“, Eliza Michalik bezpardonowo rozprawia się z całym obozem władzy i robi za arbitra moralności.
Jak zawsze bełkot MIchalikowej, przyniesie w efekcie skutek odwrotny od zakładanego.
Nikt z czytających nie przebrnie przez gąszcz nielogicznych i zawiłych akrobacji językowych, w których zdanie się zdaniu dziwi.
Pani Elizo, czy nie lepiej w taki dobitny sposób, nie przebierając w słowach  podlansować własną osobę zamiast nieświadomie pomagać przeciwnikom politycznym?
Do autolansu nie trzeba by nawet zbytnio zmieniać tytułu – wystarczy „Teraz Kurwa“!

2 komentarze:

tie_ fighter pisze...

Szkoda, że Michalik nie była taka zasadnicza i dociekliwa kiedy TW "Bolek", a po nim Stolcman vel Kwaśniewski hurtowo ułaskawiali zwykłych bandytów, a nawet morderców (Vogel). Jakoś wtedy nie słyszałem oburzenia w publikacjach Michalikowej i jej podobnych obrońców praworządności.

YARROK pisze...

-> Tie Fighter
Bo wtedy E.M. stała po drugiej stronie barykady. :) Jeszcze wtedy nie była opętana przez jurnego lewackiego, półmózgiego ogiera, dla którego świat cały rzuciła :)
Jak widać lud`ie na starość tracą rozum. :))
Pozdrawiam serdecznie.