wtorek, 3 lutego 2015

Chamski, przyzwoity i porywczy ćwok…


"– To ćwok największego kalibru – powiedział o polityku Prawa i Sprawiedliwości poseł Platformy Obywatelskiej Stefan Niesiołowski, komentując żart Jana Tomaszewskiego, w którym ten porównał minister Joannę Muchę do "krowy zapładnianej na lodzie". – To co powiedział, to niebywałe chamstwo – uznał Niesiołowski" 
- Wprost 16.02.2012.

" – Do klubu PO przechodzi poseł Jan Tomaszewski. Jestem jednym z tych osób, które to popierała - poinformował dzisiaj na konferencji prasowej Stefan Niesiołowski. Polityk Platformy podkreślił, że choć Jan Tomaszewski jest czasem człowiekiem bardzo porywczym, ale też przyzwoitym."
- Onet.pl 3.02.2014

Stefan, nie pij…

2 komentarze:

juggler pisze...

Takie bezwstydne transfery i wolty przestały mnie szokować już jakiś czas temu.Niesioł nie ma sklerozy i nie jest durniem, ani błaznem - jest optymalną egzemplifikacją polskiej rzeczywistości - politycznej, wirtualnej i ulicznej też.Nie ma już zdrajców, kłamców i ludzi z plasteliny - są tylko "nasi" i cwele."Naszyzm" gładzi wszystkie grzechy.I to jest najgorsza pochodna polsko-polskiej wojny.
Kto ma pamięć dłuższą niż do wczoraj, ten "nie odnajduje się we współczesnej, złożonej rzeczywistości".Jak słusznie mawia Zgryźliwy: widzimy drzewa, nie widzimy lasu -ten najgorszy rodzaj relatywizmu łyknęli wszyscy en bloc.Kurwizm to po prostu najnowsza odmiana pragmatyzmu a la polonaise.

YARROK pisze...

-> Juggler
Trzeba przyznać Ci rację, choć pewnie w podejmowaniu decyzji pomaga mu choroba psychiatryczna, którą leczył w 1986 roku.
Pozdrawiam!