piątek, 26 września 2014

Stefan Niesiołowski-Gomułka (wystapienie sejmowe)

Obraz przestawiający postać Stefana Niesiołowskiego-Gomułki, nieślubnego syna Władysława Gomułki. Cały ojciec!


6 komentarzy:

tie_ fighter pisze...

No to się wyjaśniło. A ja już miałem teorię, że Niesioł był wykwitem wczesnych eksperymentów In Vitro. Byłem pewien, że ta blastula powstała z połączenia materiału genetycznego ojca Palitota i Julii Bystygierowej, a wszystko to w cieplarnianych warunkach rdzenia reaktora atomowego. Następnie zarodek poddany został działaniu skrajnie niskich temperatur i zanurzony w ciekłym azocie, potem w piecu hutniczym i na koniec umieszczony w kosmicznej próżni. Przetrwał absolutnie wszystko, a mały Stefan, karmiony kurczakami z marketu rósł jak na drożdżach. I proszę jakiego to wspaniałego syna narodu poprzedni system potrafił stworzyć i to bez Boga zupełnie, a jedynie przy pomocy ideologii komunistycznej, igły krawcowej, butelki po śmietanie i promieniowania radioaktywnego.

Pozdrawiam, TF.

chris horse pisze...

Witam ,

Ja widze , ze nie pierdolisz sie w tancu na zapleczu kasyna_Leon23 .
Ostra jazda i tak trzymaj .Pokasowales wszystko i nie bedziesz wiecej " TAM " czyli portal NEon24 publikowal ?
Zabawne , ostre wejscie z jajami , tak trzymaj .

Max Otto von Stirlitz .

chris horse pisze...

P.s. Po skomplikowanych , jak dla mnie , operacjach logowania moge wreszcie bez stresu uderzyc w klawiature .Uczciwie przyznaje , ze nie czytalem Twojej twörczosci bo zajety bylem szukaniem Twoich notek w kasynie_Leon23 .Obejrzalem Dobranocke i skojarzylem z Jackiem i Agatka .Upadek czyli Pierwsze Powstanie Warszawskie jest ok .
Badz ostrozny bo jak Cie chuje znajda to zapudluja i pöjdziesz do prawdziwego Lochu .

Max .

chris horse pisze...

Mr. Tie_Fighter

Stefan van der Klon-Niesiolovski to bydle chore na BSE wymagajace natychmiastowej utylizacji .Piec hutniczy jest wlasciwym miejscem dozywotniego pobytu bekarta .
Zajebiste siwi Stefana jest do znalezienia , wraz z materialem genetycznym z ktörego Stefan- Golem zostal spuszczony . Tylko KTO to göwno bedzie chcial opublikowac , nie ma w Debilolandii chetnych do zlamania sobie i innym zycia doczesnego .
Siec w Akwarium jest pod stalym nadzorem a pomylka konczy sie dla smialka plastikowym garniturem od Armaniego ubranego w betonowe obuwie Bossa .
Yeahhhh... i tak biegnie zycie niewolniköw .

YARROK pisze...

-> Tie Fighter
Tyle poszlak a to tylko tow. Gomułka maczał palce... :) No powiedzmy, że palce :))
Pozdrawiam serdecznie.

YARROK pisze...

-> Chris Horse
To prawda, nie wracam na NEon24. :)
Przyznam, ze była to taka swoista prowokacja :) Jest tam sporo ludzi porządnych, ale większość, to jakaś pogańsko-sowiecka hałastra, pogrobowcy lenonowsko-breżnewiowscy. Przyznam, ze jest to ciekawa platforma - bo w jednym miejscu, pieszczących się wielbicieli nieśmiertelnej myśli Andrzeja Leppera z pogrobowcami króla Popiela i ze stojącymi na straży komunizmu ludźmi od Czapajewa i Dzierżyńskiego z wyjatkiem NEon24 nigdzie się nie znajdzie!
Pozdrawiam.