niedziela, 4 maja 2014

Prawdziwy spot wyborczy Armanda Ryfifińskiego - Dewiacja + Twoje Ruchanie.

Ale się porobiło :))) Partie planktonowe prześcigają się w wymyślnych spotach wyborczych i prą do przodu. Biedny Twój Ruch ożeniony z kwaśniewską Europą Plus jakoś nie potrafi sobie poradzić na rynku pijarowym... Postanowiłem pomóc i "podrasować" trochę klip wyborczy jednego z liderów partii, niejakiego Armanda Ryfińskiego. Człowiek to ciekawy i godny pomocy, gdyż niepełnosprawny intelektualnie.
Ot, choćby taki spot, który stworzył - nuda i beznadzieja.... Dlatego ja mu pomogłem.
Popatrzcie na dobry i właściwy spot, zgodny z linią partii ich ideologią!
Armand - en avant!
8 komentarzy:

tie_ fighter pisze...

Szanowny Yarroku,

Zważywszy, że Palikmiot na pierwszą linię frontu wysyła jednostki najmniej upośledzone (sic), to spróbujmy sobie wyobrazić jacy degeneraci czają się w dalszych i mniej eksponowanych szeregach.

Pozdrawiam, TF.

juggler pisze...

Witam;)

Demoniczny Alvaro..znaczy..Armando
w kamiennym kręgu par - lamentu.
No hicior;)))

Pozdrawiam

YARROK pisze...

-> Tie Fighter
On robi odwrotnie! Np. Mazurek - fizyk i profesor akademicki jest dopiero 7, a niejaka Niewczas - chłop/baba z umysłem wiewiórki na miejscu 1!
Pozdrawiam :)

YARROK pisze...

-> Juggler
Oj, demoniczny :)) Jak twierdzi jego ojciec (którego Armando chciał wykończyć)to producent hitlerowskich opasek i gadżetów. Jak widać ideologia - ideologią, a biznes -biznesem :)
Podrawiam.

krw1994 pisze...

Trzeba być skończonym idiotą, żeby wstawić taki materiał na Youtube'a .. ale cóż tacy też niestety istnieją. Zamiast szykanować wizerunek porządnego człowieka, zajmij się swoją osobą. Pozdrawiam.

YARROK pisze...

-> zkrw1994
Spyniaj szczylu, grzecznie proszę...
Pedały i zoofile nie mają tu wstępu.
Zamiast opowiadać androny o przyzwoitości typa katującego własnego ojca i handlującego opaskami ze swastyką - wystrugaj pinokia koledze albo narzeczonemu...
Spadaj!

tie_ fighter pisze...

Ja pierdolę! "szykanować wizerunek porządnego człowieka"

Ja pierdolę, ja pierdolę, buhahahahaha.

antysocjal pisze...

czcigodny yarroku
Swego czasu pewien polityk, kandydujący do senatu USA, mówił że w amerykańskim społeczeństwie jest tylu a tylu przestępców, tylu debili etc. Więc on chce ich reprezentować. Więc nie dziw się że w obronie Ryfińskiego wystąpiła jakaś "kurwa1994" czy jak jej tam.
Pozdrawiam serdecznie