piątek, 20 września 2013

„Naziści“ z Cypru


„Propagowanie nazizmu“, według działaczy UEFA nie jest rzeczą aż tak złą, zależy tylko kto posługuje się tego typu symbolami.

Piłkarska centrala ukarała Legię Warszawa za „nazistowskie symbole“ na fladze kibicowskiej, jednocześnie nie nie zwróciła całkiem uwagi na identyczne „symbole“ w herbie cypryjskiego klubu „Apollon“.
Europejska unia piłkarska, nie pierwszy raz zademonstrowała wybiórcze traktowanie „prawa“, czytaj: według własnych sympatii.
Mafiozom z UEFA nie podobała się flaga kibicowska na Legii, w której, w wyrazie „boys“ litera „s“ może kojarzyć sie z identyczną jak w znakach formacji „SS“.
Może się kojarzyć oczywiście, tak jak np. każda rzecz zboczeńcowi kojarzy się z d..pą. Ale to kwestia własnej psychicki i stanu zdrowia.
Takim własnie, nie do końca psychicznie przebadanym „diałaczom“ UEFA literka na fladze skojarzyła się z hitlerowskimi formacjami, a widniejący od 1954 roku w cypyjskim herbie klubu Apollon napis „Limassoll“ z identycznymi literkami „S“ już nie.
Widać cypryjscy „naziści“ są cacy a nasi nie.
Tak więc, już niedługo na boisko w Warszawie wybiegnie 11 nazistów ze znakami „SS“ na piersiach. Szkoda tylko, że zabraknie na trybunach naszej „nazistowskiej“ flagi, wprawdzie tylko z jednym „s“ - ale zawsze...
Demokracja nie jedno ma imię – szczególnie w UEFA.5 komentarzy:

Rzepka pisze...

Myślisz, że UEFA to tak sobie sama wypatrzyła to "S"? Bo ja podejrzewam, że to wiadome ch.je doniosły, a potem głupa rżnęły.

Pozdrawiam

YARROK pisze...

-> Rzepka
Oczywiście, wiadomo że "zakapował" niejaki Kornak z "Nigdy Więcej" - takiej nazistowsko-lewackiej bandy. Ale czy mafia od Platiniego nie ma innych, bardziej wiarygodnych kolaborantów? Żeby zniżać się do poziomu szamba i sedesu...
To jednak taki Coreleone był klasa w porównaniu z Platinim...

Rzepka pisze...

A to widziałeś? Klose mit uns

YARROK pisze...

-> Rzepka
na stadionie Lazio dzieją się różne rzeczy :))))
Wiadomo, że słynny już Paolo DiCanio po każdym stzrelonym golu, pozdrawiam kibiców gestem rzymskim. I co na to UEFA? Nic, sam piłkarz płacił tylko jakieś grosze kary... Za to niedawno w Grecji zdyskwalifikowano dożywotnio gościa, który na meczu tamtejszej ekstraklasy w taki sam sposób demonstrował radość po strzeleniu bramki.
Jako przykład bezdennej głupoty i mafijnego szamba uefy, warto wspomnieć brak całkowitej reakcji na zachowania kibiców Livorno, którzy na meczach rozwieszali czerwone flagi z sierpem i młotem oraz Che Guevarą. Is as atutowy (kilkukrotny reprezentant kraju) Lucarelli po strzeleniu bramki podnosił trykot i pokazywał Che na podkoszulce do tego unosił, rękę z pięścią w ewolucyjnym geście.
To Platini i reszta gangsterów lubią, toteż im nie przeszkadzało...
Pozdrawiam :)

tie_ fighter pisze...

Drogi Yarroku,

Wystarczy to nieszczęsne "s" zastąpić nieco inaczej wykrzywionym sierpem zapożyczonym z godła lub flagi ZSRR i już po sprawie. Wszak wiemy, że bolszewicki totalitaryzm nie był taki zły i kosztował życie coś ponad sto milionów ludzi, ale przeciez mafiosi z UEFA, to również tłuki do kwadratu i gdzie im tam znajomość takich oczywistych faktów miałaby głowę zaprzątać. Grunt, że faszyzm jest "be", ale to też zależy od tego, kto go promuje.

Pozdrawiam, TF.