wtorek, 25 czerwca 2013

Premier Tusk został honorowym idiotą

-->
Przybyło idiotów Polsce, oj przybyło.
Nawet w szeregi zidiociałych wstąpił urzędujący premier.
Nigdy jakoś inteligencją nie błyszczał, ale całkowicie zidiociał dopiero teraz.
Ale od początku i po kolei.
Na stronie Wp.pl (za IAR) podano taką informację sklejoną  w zgrabny propagandowo-bolszewicki bełkot:
Donald Tusk: nie ma zgody na obrażanie polskich uczonych“
Gdyby nie postępujące zidiocienie szefa rządu, można by przypuszcać, że chodzi o jakiegoś rodzimego naukowca. Niestety „płemieł“ nazywa polskim uczonym stalinowskiego żyda, zbrodniarza i donosiciela do NKWD – Baumanna.
Trzeba twardo egzekwować prawo - to reakcja premiera na wydarzenia na Uniwersytecie Wrocławskim z udziałem narodowców. Donald Tusk spotkał się dziś z ministrem spraw wewnętrznych, by omówić sposoby przeciwdziałania coraz częściej powtarzającym się nacjonalistycznym incydentom.
W sobotę we Wrocławiu narodowcy z
NOP-u i pseudokibice Śląska zakłócili wykład profesora Zygmunta Baumana. Wydarzenie spotkało się ze sprzeciwem wielu środowisk
Tu już skrzydła głupoty rozwija idiota z IARu.
„Nacjonalistyczne incydenty“, „pseudokibice Śląska Wrocław“ oraz „sprzeciw wielu środowisk“... cóż jeszce idiota z IAR wymyśli? A może trzeba było wpierw popatrzyć i posłuchać wznoszonych haseł oraz okrzyków na spotakniu ze zbrodniarzem!
Hasła wznoszone były tylko antykomunistyczne a ludzie w szalikach klubowych, to kibice Śląska Wrocław, natomiast „wiele środowisk“, to głównie bydlęta od Palikota i ścierwo bolszewickie wsparte przez niektóre srodowiska żydowskie.
W dalszej części to już sam „płemieł“ wpada w amok i relacjonuje własne urojenia:
 - Nie można udawać, że jak ktoś niesie symbol swastyki, używa brutalnych słów wobec polskich uczonych, to to jest lekkie wykroczenie - oświadczył premier.
Biedny honorowy idiota, w zwidzie chorobowym widział już tam swastyki, nie wspominając o jakimś polskim uczonym... Oj, szykuje się kaftan.
To już raczej sam premier z PO, bardziej godzien jest noszenia swastyki. I to zarówno w skutek rodzinnych koligacji jak i wielkiej miłości do Makreli (Angeli Merkel), która to jest jak siostra dla hitlerówy Steinbachowej.
Życzymy powrotu do zdrowia panie pemierze....

8 komentarzy:

tie_ fighter pisze...

Szanowny Yarroku.
Mam takie wewnętrzne przekonanie, że liczba idiotów w tym kraju, już dawno osiągnęła apogeum i oscyluje obecnie wokół wartości constans. Oni po prostu systematycznie się ujawniają i to stwarza wrażenie, że ich przybywa.
Pozdrawiam z frontu walki z debilizmem, TF

tie_ fighter pisze...

Szanowny Yarroku.
Mam takie wewnętrzne przekonanie, że liczba idiotów w tym kraju, już dawno osiągnęła apogeum i oscyluje obecnie wokół wartości constans. Oni po prostu systematycznie się ujawniają i to stwarza wrażenie, że ich przybywa.
Pozdrawiam z frontu walki z debilizmem, TF

Pelargonia pisze...

Witaj Yarroku,

Parafrazując wieszcza Miłosza (niech mu ziemia lekką będzie i ze Skałki go wyrzuci):

Zaiste, idiota na swobodzie największą klęską jest w przyrodzie.

Pozdrawiam serdecznie

juggler pisze...

10,18,19 06. filmik "matki,babki i kuzynki Adolfa"
22.06 - wykład "Profesora"
24.06:"Szef Ziomkostwa Ślązaków Rudi Pawelka zażądał dziś od Polski i Czech przeprosin oraz odszkodowania za przymusowe wysiedlenie Niemców po drugiej wojnie światowej"
Wszystko odpowiednio medialnie nagłośnione

Idiota,mówisz?
Niekoniecznie.Raczej ktoś próbuje
wywołać demony i bardzo się spieszy
więc się nie patyczkuje.
Pozdrawiam

juggler pisze...

No,proszę - jest już i dyżurny "autorytet""Profesor"Bartoszewski
i jego "motłoch", i Dutkiewicz "w Polsce narasta problem skrajnego nacjonalizmu".Czyli pełna mobilizacja Frofesorów

YARROK pisze...

-> Tie Fighter
To chyba prawda... Choć niektórzy nawet bez otwierania ust wiadomo co powiedzą. I w tym przypadku z góry zakładamy, że to idioci. Oni nie muszą się ujawniać ;))
Pozdrawiam.

YARROK pisze...

-> Pelargonia
I tu Miłosz miał rację :))
Czy on przypadkiem znał Tuska?...
Pozdrawiam serdecznie.

YARROK pisze...

-> Juggler
A czego można spodziewać się po przybocznym Makreli? Sympatie Szwabsko-bolszewickie to poważny problem. Co do "bydło" Bartoszewskiego, to zarówno komuniści jak i hitlerowcy byli jego dobroczyńcami. Jedni go oszczędzili, a później wynieśli w ministry a drudzy nawet zwolnili z Obozu Koncentracyjnego, bo mu paznokieć schodził z palca... Na starość dziad spłaca dług...
Pozdarwiam.