wtorek, 18 września 2012

Platforma Obywatelska im. Lenina

Dzięki zaradności Tow. Adamowicza z KW PZPO w Gdańsku Biuro Polityczne Komitetu Centralnego Polskiej Zjednoczonej Platformy Obywatelskiej,  zyskało cennego patrona.
Historię i idee zawieszenia imienia nowego patrona, naświetlił na egzekutywie sam pierwszy sekretarz KC PZPO, Tow. Donald Tusk.
Wielkie brawa, towarzysze komuniści!
W sojuszu z chłopem i ubekiem platformersa stać na więcej!
 (Podczas, gdy obywateli stać jest na coraz mniej)

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Czcigodny Yarroku
To jest śmiech przez łzy. Ci co mogą niech lepiej sprawdzą czy dziadek dobrze zakonserwował giwerę przed zakopaniem. Bo wychodzi na to że może się wkrótce przydać.
Pozdrawiam niewesoło

Anonimowy pisze...

Szanowny Yarroku. Platformiany twór podający się za partię polityczną jest trwale przyspawany do symboliki i spuścizny bolszewickiej tradycji. Przejawia się to poprzez działanie jak i kadry - choćby olszewski. Niestety marnie widzę możliwość zmiany tego patologicznego stanu - przynajmniej tak długo jak w komisjach wyborczych pracujących na rosyjskich serwerach będą zasiadać konfidenci SB a w Pałacu Prezydenckim Forest Gump. Pozdrawiam Tie Fighter.

YARROK pisze...

-> Stary Niedźwiedź
:)) Jasne, i tak ludzie wyjdą na ulice i tak... Przyszły rok będzie okrutny...
Pozdrawiam z nadzieją!

YARROK pisze...

-> Tie Fighter
Czy pisząc o Olszewskim, miałeś na myśli niejakiego Pawła Kierbela?
Kierbele, to taka bolszewicka rodzina z Bydgoszczy.Ojciec komunista i szef banku (obecnie) w którym syn dostaje kredyty.
Taka rodzinna firma... :))
Pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

Tak Yarroku! Chodzi dokładnie o tą bolszewicką szumowinę co to sztandar PZPR wynosiła na własnym grzbiecie podczas ostatniego zjazdu - wyjątkowa sfołocz. Pozdrawiam Tie Fighter.