niedziela, 26 sierpnia 2012

„Gdyby Trynkiewicz był na wolności, to z pewnością zapisał by się do „Ruchu Palikota“....“


Jak wiadomo zasłyszane informacje najlepiej potwierdzać „u źródła“. Spieszę więc zadać pięć pytań panom od „Ruchali kota“. Może któryś z braci Marychujanów odpowie....?


1. Czy to prawda, że poseł „Ruchu Palikota“  Wojciech Penkalski, podczas odbywania kary więzienia za pobicia, groźby i wymuszenia rozbójnicze (w latach 2000-2003) dopuścił się gwałtu na współwięźniu (niegrypsującym „cwelu“ Kamilu W.)?

2. Czy to prawda, że Tomasz Witkowski – tragicznie zmarły były szef struktur szczecińskich „RP“ w dniu, w którym spadł z rusztowania podczas prac budowlanych w Niemczech, przyjął u siebie Andrzeja Piątaka z którym był skonfliktowany i czy to prawda, że chwilę przed śmiercią rozmawiał telefonicznie z Januszem Palikotem?
Jeżeli tak, to dlaczego do tej pory nie ujawniono treści tele-rozmowy, która mogła by wyjaśnić dlaczego, z pozoru zabezpieczony dobrze pracownik budowlany, spada z rusztowania i traci życie? Czy może ma to związek z jakimiś pogróżkami i groźbami, które mógł otrzymać telefonicznie?

3. Czy to prawda, że poseł „RP“ Roman Kotliński został zmuszony do porzucenia stanu kapłańskiego, po ujawnieniu jego współpracy z SB (TW Janusz) oraz czy to prawda, że będąc w stanie kapłańskim stosował praktyki pedofilskie z nieletnimi chłopcami?
Czy też prawdą jest, że będąc współpracownikiem SB, dokonał denuncjacji przyjaciela, który niedługo później zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach?

4. Czy jest prawdą, że podczas obrad Klubu Wałdajskiego, który odbył się w 2010 roku w Sankt Petersburgu, obecny poseł „RP“ Andrzej Rozenek, podczas sesji wyjazdowej do czarnomorskiej rezydencji Władimira Putina w Soczi, otrzymał od tegoż 750.000 USD na działalność „opozycyjną“ (antypolską) i rozruch nowo powstającej partii?
Prawdą jest, że w tym spotkaniu uczestniczyli też Adam Michnik i Leszek Miller.

5. Czy prawdą jest, że poseł RP Robert Biedroń spotkał się w więzieniu z Mariuszem Trynkiewiczem, pedofilem, homoseksualistą skazanym na karę śmierci (w 1988 roku zamieniono mu karę na 25 lat wiezienia) za gwałt i zabójstwo czterech chłopców w wieku 11-14 lat? Czy też prawdą jest, iż spotkanie miało na celu przekonanie Trynkiewicza, do wstąpienia w szeregi Ruchu Palikota, zaraz po odbyciu kary (koniec wyroku upływa 11.II.2014 roku.)?
Czy prawdziwa jest argumentacja, że „RP“ pragnie z Trynkiewicza uczynić symbol represji politycznych wobec homoseksualistów?

To by było na tyle...

9 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Czcigodny Yarroku
Gdyby Telly Savalas wstał z grobu i przeczytał że takie historie zdarzają się w kraju rzekomo zamieszkałym przez białych ludzi to i jemu włos by się zjeżył na głowie.
Pozdrawiam wielce ponuro.

Anonimowy pisze...

Czcigodny Yarroku
Gdyby Telly Savalas wstał z grobu i przeczytał że takie historie zdarzają się w kraju rzekomo zamieszkałym przez białych ludzi to i jemu włos by się zjeżył na głowie.
Pozdrawiam wielce ponuro.

Anonimowy pisze...

Człekokształtne stwory z ruchu biłgorajskiego bimbrownika dopiero się rozkręcają ale sądzę, że będą godnymi następcami mołojca, wasilewskiej, nowotki czy findera.Pozdrawiam Tie Fighter.

Rzepka pisze...

Poseł Janusz Wojciechowski napisał na swoim blogu: po co oni mają tu wysyłać Brevika, wystarczy, że przysłali Cybę, którzy zadziałał zgodnie z instrukcją swojego byłego partyjnego kolegi Palikota - zastrzelić i wypatroszyć. Siewcy nienawiści zebrali już tragiczne żniwo i jeszcze im mało...

Pozdro!

Pelargonia pisze...

Yarroku,

Ruch Palikota wymyślił nowa piosenkę - agitkę do swojej partii:

Mało nas, mało nas do palenia ziela,
Jeszcze nam, jeszcze nam
Trzeba Mariusza - Cwela!

Mało nas, mało nas do dawania d...
Jeszcze nam, jeszcze nam
Mariusz T. przyda się do kupy!

Pozdrawiam!

YARROK pisze...

-> Stary Niedźwiedź
A to jeszcze nie koniec :) Chyba, że idąc za przykładem komunistycznych poprzedników, ktoś temu Palikotowi łeb urżnie.
Pozdrawiam!

YARROK pisze...

-> Tie Fighter
Oby tylko skończyli tak samo!
Małojec - Penkalski, Wasilewska - Nowicka, Nowotko - Palikot, Finder - Biedroń. Dodatkowo pozostali zarażą się HIVem i zdechną.
Pozdrawiam.

YARROK pisze...

-> Rzepka
A mało! W "Ruchali kota" nie brakuje psychopatów. To nawet po twarzach widać. Do tej pory wydawało mi się, że najbardziej bandyckie i zakazane gęby to te z "Gazety Wyborczej". Tak uważałem, póki nie zobaczyłem "zbiorówki" bandy szambiarza z Biłgoraja. To psychopaci i psychosadyści, coś na wzór Oskara Dirlewangera połączonego z Niesiołowskim.
Pa!

YARROK pisze...

-> Pelargonia
:)) przesłać trzeba to do "Ruchali Kota" - ucieszą się!
Spróbuję to zrobić!
Pozdrawiam serdecznie!