poniedziałek, 9 lipca 2012

W mordę Michnika!


Jeżeli ktoś z Państwa polityków, reprezentujących prawą stronę sceny politycznej ma tylko ochotę, to proszę wyrżnąć Adama Michnika (lub kogoś z jego funkcjonariuszy z Agory) w gębę. 
Już można. 
Dworak pozwolił!
Rzecz jasna sądy cywilne będą taką sprawę później rozpatrywały w oparciu o kodeks cywilny, ale moralnie, etycznie oraz “dworakowo” nie będzie to naganne.
“Jak to?” – zapyta każdy średnio zorientowany obywatel.
“Bicie dziennikarzy to atak na media – często niezależne!” – doda.
Nie do końca. Kiedyś może tak było, ale teraz są nowe standardy, poparte polityką uwielbienia i miłości, które pozwalają na wyrżnięcie w mordę lub zasadzenie kopa pismakowi za jego nieodpowiednie pytania lub natarczywość.

Dworująca sobie z dobrych manier i zachowania nawet pozorów neutralności Dworakowa Rada Radiofonii i Telewizji, dała przyzwolenie na takie zachowanie poprzez wydane oświadczenie dotyczące napaści Niesiołowskiego (bez kagańca) na Ewę Stankiewicz.
Oto co wymyslili ludzie od zasłużonego korektora epoki PRL - Dworaka: (…) incydentu tego nie da się w prosty i jednoznaczny sposób zakwalifikować jako atak na dziennikarza wykonującego swoją pracę. Red. Ewa Stankiewicz wielokrotnie w publicznych wypowiedziach deklarowała się jako przeciwnik polityczny obecnego obozu rządzącego. Jej wystąpienia podczas wieców i publicznych zgromadzeń (…) a także jej zaangażowanie w działalność Stowarzyszenia Solidarni 2010, dają podstawy do twierdzenia, że p. Ewa Stankiewicz jest nie tylko dziennikarką, ale również działaczką polityczną. (...) Dlatego ocena zajścia, jakie miało miejsce przed gmachem Sejmu RP nie może być jednoznaczna, gdyż wykracza poza typowe relacje dziennikarz-polityk.
Czy takie coś mógłby spłodzić ktoś będący przy zdrowych zmysłach?
Chyba nie.
Pozostaje zadać proste pytania: czy Ewa Stankiewicz jest bardziej działaczką polityczną czy dziennikarką? 
Jakie jest kryterium oceny, co wyznacza “środek” od którego strzałka wychyla się w stronę “działaczki” lub w stronę “dziennikarki”.
Czy bycie działaczką polityczną “grzebie” prawa do bycia dziennnikarką?
Czy fakt, że chuligan spuszczony ze smyczy atakował dziennikarkę, nie podlega już ocenie jednoznacznej? Łatwo to ocenić, wystarczy  zapoznać się z materiałem filmowym.

W zaistniałej sytuacji pozwolę sobie na podanie listy osób, które “wielokrotnie w publicznych wypowiedziach deklarowały się jako przeciwnicy polityczni byłego obozu rządzącego” oraz nierzadko “są nie tylko dziennikarzami, ale również działaczami politycznymi”.
Od biedy można nazwać ten spis: “Chłopcy do bicia” gdyby nie element niewieści znajdujący się tudzież.
Zatem lejemy w mordę i zasadzamy kopa, bez oskarżenia o “atak na dziennikarza wykonującego swoją pracę”:


1. Blumsztajn Seweryn
Propagandzista lewacki, udział w  wiecach progejowskich, anarchistycznych, antypatriotycznych.  Publicznie deklarował niechęć do PiS.
2. Kuźniar Jarosław
Propagandzista PO, Publicznie deklarował niechęć do PiS.
3. Lis Tomasz
Pro lewacka orientacja, wymyslanie i tworzenie tekstów antypolskich, antyprawicowych. Publicznie deklarował niechęć do PiS.
4. Michnik Adam
Były polityk UW, poseł na sejm z ramienia UW (ROAD), działacz lewicowy
Publicznie deklarował niechęć do PiS.
5. Morozowski Andrzej
Propagandzista PO, udział w prowokacji politycznej (wraz z R. Beger)
Publicznie deklarował niechęć do PiS.
6. Olejnik Monika
Sympatyczka UW i SLD, propagandzistka lewacko-lesbijsko-gejowska,
Publicznie deklarowała niechęć do PiS.
7. Pacewicz Piotr
Propagandzista lewacki, udział w  wiecach progejowskich, anarchistycznych, antypatriotycznych. Publicznie deklarował niechęć do PiS.
8. Paradowska Janina
Członkini satelitarnej wobec PZPR - UD,  proSLDowska,
Publicznie deklarował niechęć do PiS.
9. Passent Daniel
Wspierający stan wojenny, SLD,  pro SLD, Publicznie deklarował niechęć do PiS.
10. Sekielski Tomasz
Propagandzista PO, udział w prowokacji politycznej (wraz z R. Beger)
Publicznie deklarował niechęć do PiS.
11. Urban Jerzy
Sympatyk SLD oraz Ruchu Palikota (ojciec chrzestny RPP), wielbiciel stanu wojennego, minister w rzadzie Jaruzeskiego. Publicznie deklarował niechęć do PiS.
12. Żakowski Jacek
Wspierający środowiska UW i politykę pro homoseksualną, występy na wiecach lewackich. Publicznie deklarował niechęć do PiS.

Na poczatek taka oto “Parszywa dwunastka”…

Zetem – lej w mordę, w imię Dworaka!

9 komentarzy:

Anonimowy pisze...

PiS, niestety, też jest partią lewicową, tylko wierzącą. Szkoda jednak, że nie ma w tym kraju jakiejś Endecji (czy coś podobnego). Bo taki Kupa Wojewódzki, za to co wyrabia, dostałby przynajmniej dobrze po mordzie.

Jestem sceptyczny, co do dalszych losów Polski. Gdzie media opanowały żydzi wespół z niemieckimi koncernami medialnymi. Polski Orban czy Wacław Klaus nie mógłby się tu pojawić. Bo gdyby pojawił się ktoś w miarę uczciwy i dbał o polską rację stanu. Zaraz żydki z inną menażerią mainstreamową go zaszczują, znieważą, oplują. I powiedzą że obciachem jest na taką partię głosować. A głupie, politpoprawne niunie, po szkołach "wyższych" bo piętrowych, się na to wszystko nabierają.
ARTON

Sępisław Zapsigrosz pisze...

Ale, Artonie, ktoś mądry kiedyś stwierdził, iż kiedy już wszystkie inne możliwości zostaną wyczerpane, ludzie zaczynają zachowywać się racjonalnie. Dotyczy to również naszych rodaków, co są bez wątpienia ludźmi. Ci licencjaci po Wyższych Szkołach Gotowania na Gazie też przypomną sobie, skąd im nogi wyrastają, ale wtedy, kiedy sami będą musieli postarać się o swój chleb.

I nie chciałbym być wówczas w skórze różnych Tusków, Pawlaków, Palikotów czy japiszonów jak niejaki Sikorski i cała masa pomniejszego płazu - że o dziennikurwach wymienionych przez Autora nie wspomnę.

"Zaraz żydki z inną menażerią mainstreamową go zaszczują, znieważą, oplują." Koniec cytatu. Takie potraktowanie przez tych akurat pajaców uważam za zaszczyt.

Pozdrawiam.

Pelargonia pisze...

Yarroku,

Na rozkaz Pana Dworaka
Niech się dzieje wola taka:
Dana dana fika mika
W mordę lej michnika!

Pozdrawiam!

YARROK pisze...

-> Arton
To fakt, ale w porównaniu do PiSu, PO to takie KPP czy KPZU.
W dzisiejszym świecie bardzo trudno być partią o ideach narodowych i nacjonalistycznych... Ale próbujmy, bo warto!
Pozdrawiam.

YARROK pisze...

-> Pelargonia
:)) Bardzo piękne!
Pewnie niedługo doczekamy się publikacji zebranych wierszyków - namawiam!
Pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

@Sępisław.

Te wszystkie wykształciuchy, "młodzi wykształceni z wielkich miast" i politpoprawne niunie. Jak najbardziej zachowują się racjonalnie.

Taki Kaczyński jaki jest, każdy widzi. Siuśk jest młodszy od Kaczyńskiego. A, wiadomo z psychologii. Ten który jest ładniejszy, przystojniejszy, ma więcej kolegów (wyborców). Otrzymuje wyższe oceny w szkole. Jak coś przeskrobie czy zachowa się nieodpowiednio, dostaje niższe wyroki w sądzie itd. Nawet dzieci bawią się chętniej z ładnymi rówieśnikami.

W SLD i PO różnych psorów uniwerków, doktorów i ałtorytetów (m)oralnych jest jak psów. Te wszystkie (ło)buzki, niesioły, sandurskie, senyszyny, środy, kuce, srajdy, bartoszewskie i zdecydowana większość "wykładowców" na polskich uniwerkach. Oni w zdecydowanej większości mają jedynie słuszne poglądy (ewropejskie, politpoprawno - internacjonalistyczne) i popierają określone partie.

Do PiS i Kaczora skłania się publicznie, z braku laku, jedynie profesor Michalkiewicz i prof. Jadwiga Staniszkis.
Więc sam widzisz. Ilościowo i ałtorytetowo platformersi są nie do pobicia.

Poza tym, POpaprańcy mają poparcie całego sralonu towarzyskiego, biznesowego, dziennikarskiego,zdecydowana większość "artystów". Ponad 80 procent rynku merdiów - TVN-y, Polsraty. Najwięsze gazety w kraju- Gówno Wybiórcze, Wyprosty, Polityki. Radia -tokefemy. Wszyscy w nich mówią, piszą, nadają jaki to Kaczor i PiSiory są paskudne. Ciemnogród, antysemityzm, faszyzm, kołtyny, katoland i tym podobne. Siuśk jest wg mainstreamu "zadymisty". Wmawiają prostym wykształciuchom, że na PO głosują "inteligencja". Caryca z Berlina, za wierną służbę, przypina Siuśkowi i Bartoszewskiemu co jakiś czas order. Jacy oni są dobrzy, ewropejscy i ich "szanuje", bo to ją nic nie kosztuje.
Partia POpaprańców, jedzie w dużej mierze na kompleksach swoich wyborców, wykształciuchów.

Kaczory jak rządzili bez przerwy się o coś kłócili. To z Putinem, szkopami, innym razem z Brukselą. Wiecznie im coś nie pasowało.
Siuśk jest taki,że robi wszystko co mu każą. Za gaz płaci Polska, tyle ile Putin sobie zażyczy. Nawet się specjalnie nie targowali, bo i tak podatnik polski zapłaci.Najwięcej ze wszystkich państw. Więcej od Rumunii, Niemiec, a nawet Francji czy W.Brytanii. Chociaż te kraje o wiele dalej są położone. Wykonuje wszystko, bez szemrania co UE, Niemcy, Israel, sobie zażyczą. W kwestii rurociągu po dnie Bałtyku, blokującego nasz port, też nie było protestów ze strony Siuśka.

Taka nałuczycielka, w szkole, studętka, czy biurwa. Dla nich, takie rzeczy nie interesują. Kierują się głównie emocjami jakie czują dla danego polityka. Ważniejsze dla nich jest, jaki krawat ma założony, czy ma zadbane ręce, paznokcie dobrze przycięte. Jaką drogą marynarkę nosi.
A we własnym środowisku pracy czy towarzystwie, nie może przecież powiedzieć że jest za Kaczyńskim, bo by została wyśmiana jej ynteligencja. A śmiać się z PiSu i katoli, należy do dobrego tonu w towarzystwie. I jeszcze w pracy koleżanka jej powiedziała, że ona będzie głosować na PO. To jak tyle głosuje ludzi "na poziomie", to nie mogą się oni mylić.

ARTON

Sępisław Zapsigrosz pisze...

@ ARTON

Czyli klasyczne lemingi w odruchu stadnym. Miał był rację kiedyś redaktor Michalkiewicz; "Jedzmy g...a! przecież miliony much nie mogą się mylić!"

Yntelygięcja, urrrwał nać! Wielka! Żabie pod oczy sięga...

Pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

Czcigodny Yarroku
Obawiam się że ta za przeproszeniem "nauka o usprawiedliwieniu", że sięgnę do teologicznej metafory, działa wyłącznie w jedną stronę. Bo gdyby ktoś Twoje ironiczne przesłanie potraktowal calkiem serio i dał Szechterowi w mordę, długa odsiadka nie tylko za chuligaństwo ale i za rasizm, antysemityzm, szerzenie nienawiści (i ani chybi jeszcze coś z tego bełkotu) równie pewna jak to że szajka kon-Donka w odróżnieniu od rumuńskich Cyganów potrafi ukraść również i to co jest przyspawane.
Pozdrawiam serdecznie.

YARROK pisze...

-> Stary Niedźwiedź
... :)) homofobię i ksenofobię też pewnikiem....
A tak poczekamy aż sam się na gruźlicę wykończy. Ale będzie pompa!
Cały kierkut będzie tańczył...
Pozdrawiam serdecznie!