piątek, 3 lutego 2012

W narkomańskim widzie....


Wisława Szymborska, gdyby nie umarła została by narkomanką. Tak przynajmniej twierdzi importer tanich zupek z Wietnamu i Tajlandii, chwilowo starający się przebić w głupocie lidera własnej partii – Artur Dębski.

- Raz spotkałem Wisławę Szymborską, spędziliśmy dwie godziny, to była najszybciej wypalona paczka papierosów w życiu, a ta rozmowa była dla mnie drogowskazem "co dalej" - wspomina Artur Dębski (Ruch Palikota).
- I "co dalej"? - Wolność - mówi poseł. - Myślę, że gdyby Wisława Szymborska żyła, byłaby z nami 17 lutego, kiedy mamy wszyscy zapalić zioło - dodaje Dębski.

Tak opowiada na stronach Wirtualnej Polski wicePalikot.

Do czego zdolni są ludzie wulgarnie prości, żeby nie powiedzieć prostaccy uświadomił już jakiś czas temu Janusz Palikot.
Jak możemy się przekonać po wypowiedzi kolejnego „normalnego inaczej“ z Ruchu, gadanie gupot może być podstawowym kryterum przy obejmowaniu prominentnych stanowisk w partii.
Im większy dureń, pajac, blagier i „palacz“ tym wyżej zasiada.

Prawdopodobieństwo spotkania Dębskiego z Szymborską jest tak samo realne, jak wizyta Stanisława Łyżwińskiego na dworze Windsorów, czy wspólny obiad Króla Juana Carlosa z Kononowiczem.
O czym miała by rozmawiać, bądź co bądź poetka z bazarowym handlarzem badziewiem?
O literaturze?
Jeżeli tak, to jakiej, skoro jedyną książką, którą Dębski przeczytał, to księga przychodów-rozchodów.

Jedną z nielicznych rzeczy, którą udało się wyuczyć posłowi-handlarzykowi jest natomiast zasada, która twierdzi, że nieobecni nie mogą zaprzeczyć.
W ten sposób możemy już niebawem dowiedzieć się, że Dębski był Szymborskiej mecenasem, a nawet odrzucił jej oświadczyny.
I tak dalej i tak dalej....
A skoro rozmowa, która Dębskiemu najprawdopodobniej podczas palenia zioła się przedstawiła, zawierała (jak sam mówi) drogowskaz, to z łatwością można rozszyfrować co on wskazywał.
„Tworki – 1 km“!

8 komentarzy:

Rzepka pisze...

Te zupki to muszą być na grzybkach psylocyblach chyba. I on sam je je.
Oh yeah!

Pozdro

YARROK pisze...

Rzepka -
Wyjątkowo paskudny typ w odróżnieniu od wyjątkowo śmiesznego typa p.t. Armand Ryfiński (polecam zdjęcia) i wyjątkowo durnego typa p.t. Wojciech Penkalski.
Tylko ten ma trochę więcej kasy niż tamci, to został wicePalikotem.
Pozdro!

Anonimowy pisze...

Czcigodny Yarroku
Swego czasu niejaki Tymochowicz mówił coś o swojej rozmowie z Margaret Thatcher. Jej treści nie zdradził ale podejrzewam że jego kwestia mogła brzmieć tak:
-Przywiozłem kwiaty, lady Małgorzato.

Pozdrawiam serdecznie.

Rzepka pisze...

Ryfiński i do tego Armand - no, tam same takie postacie operetkowe ;)

Pozdro

YARROK pisze...

Stary Niedźwiedź -
to już ja sobie wyobrażam :)))
Przecież on nie umie mówić - on tylko łapami macha!
Toż by go straż królewska aresztowała...Pozdrawiam.

YARROK pisze...

Rzepka -
No, operetkowe :))
Tam jest jeszcze taki Penkalski - zwykły zbój i bandyta...kijem baseballowym tłukł ludzi i wyłudzał pieniądze. Wincenty Elsner, Piotr Bauć i dużo, dużo innych - normalnych inaczej.
Pozdro!

Anonimowy pisze...

Autor jest chorym człowieczkiem. Widzę to po samym znaku nazistowskim, świadczącym, że nie zna historii. Naziści byli heteroseksistami. Antynazizm to poparcie dla małżeństw jednopłciowych z możliwością adopcji dzieci. Naucz się tumanie, że nazizm = heteroseksizm + antysemityzm.

Anonimowy pisze...

Anonimowy pisze... -
kutfonie niedojebie - skończ przynajmniej podstawówkę i wtedy napisz coś mądrego.
Nazizm to dążenie do dominacji własnej nacji(grupy) kosztem innych.
Pederaści lewaccy właśnie, niczym hitlerowcy starają się narzucić innym swoją wizję świata i nadać specjalne przywileje. Taki Biedroń to wypisz-wymaluj Adolf Hitler.
Nazistami są np. syjoniści, a nie są antysemitami...
Głupiś i zapewne pedał do tego.
Zamiast dmuchać się w odbyt - poczytaj i wyedukuj się, choćby w stopniu podstawowym.
- YY