niedziela, 10 sierpnia 2014

„Sojusz doniecki“


Wczoraj, bodajże na „onecie“ przeczytałem, że do band proruskich terrorystów w Doniecku dołączyli ochotnicy z Hiszpanii. Jako przykład przedstawiono osobę jakiegoś młodego psychopaty – zdeklarowanego komunisty, który to pojechał walczyć na Ukrainę z „faszystami i banderowcami“ w imię komunistycznej idei jedności ludzi spod czerwonej gwiazdy.
Ów młodzieniec, jak podał onet, posiada wytatuowane na piersiach podobizny Lenina i Stalina, co zwiększa jego atrakcyjność oraz wsposób wymowny raduje serce pułkownika KGB - Putina z bolszewickimi przyległościami włącznie.

Tak sobie pomyślałem, że owy młody komunistyczny psychol z Hiszpanii, tam w Doniecku zapewne zaprzyjaźnił się z nieliczną grupką naszych rodzimych psychopatów, którzy w imię innej idei – (pseudo)nacjonalistyczno-narodowej też się tam znaleźli.
Może nawet zaprzyjaźnił się z niejakim Bartoszem Bekierem – członkiem(?) sympatykiem(?) Falangi, która to wspiera proruskich terrorystów, a z nieodgadniętych powodów paraduje z bennerem ku czci Żołnierzy Wyklętych, których komuniści, tacy jak wspomniany iberyjski matoł skutecznie katowali i mordowali.
Taki sojusz nacjonalistycno-komunistyczny ku czci pułkownika sowieckiej bezpieki!
 
Wciąz czekam na jakąś otwartą i jasną deklarację „falangistów“ czy innych tam „sowieto“narodowców w sprawie – czy są w końcu za czczeniem Żołnierzy Wyklętych czy za czczeniem ich oprawców z rusosowietu?
A może są za jednym i drugim.
To się nazywa dopiero „być za a nawet przeciw“.

5 komentarzy:

tie_ fighter pisze...

Ano własnie Szanowny Yarroku,
To jest cały problem z Ruchem Narodowym, że kręci się tam kilku podejrzanych typków, a ile jest tam zakonspirowanych wtyk, tego już nikt nie wie. Nie podejrzewam takiego Bekiera o brak rozeznania politycznego - z całą pewnością wie co robi. Dlatego właśnie ciężko będzie im zdobyć społeczne zaufanie. A może takim jak Bekier o to właśnie chodzi? Jedna wielka zagadka.
Pozdrawiam, TF.

juggler pisze...

Witaj,Yarroku

Paaaaanie Yarrok,Pan sobie popatrzy na to i na obrazięta pod artem z polecanek arcypolskiej Falangi i od
razu wszystko będzie jasne ja to kremlowskie słoneczko:)) A towarzysz Bekier najbardziej;))

http://xportal.pl/?p=15567

juggler pisze...

Pozdrawiam,rzecz jasna;)

YARROK pisze...

-> Tie Fighter
A ja myślę sobie, że większość tych ludzi, to zwykli idioci.
Najgorsze, że ludzie dziś należący do partii "narodowych" nie znają historii i to nawet własnych partii!
Ot, choćby ten dureń, który na beret komunistycznego gangstera i zbrodniarza Che Guevary nakleił znak Falangii :)) To trochę tak jakby sobie Bekier pedalską tęczę na beret przykleił :)...
Pozdrawiam

YARROK pisze...

-> Juggler
Faktycznie, głupota albo sowiecka agentura. Do tego jeszcze, plujcie na bohaterów takich jak Mosdorf czy Doboszyński - którzy pewnie się w grobie przewracają.
Pozdrawiam serdecznie!