poniedziałek, 15 lipca 2013

Koszer-terror

Kadlcik się popłakał a Schuldrich strzelił focha.
To efekt odrzucenia przez sejm ustawy o dopuszczalności uboju rytualnego.
Żeby było zabawniej dodatkowo w całą sprawę wmieszało się nawet MSZ Izraela oraz amerykańscy żydzi, zrzeszeni w jakimśtam g..no ważnym stowarzyszeniu.
Teraz okazało się, że sejm i cała reszta to antysemici prześladujący żyjących w Polsce żydów i nie dający praktykować obrzędów religijnych.
Ręce do Boga należy złożyć, iż nie posiadamy w naszym kraju Indian południowoamerykańskich z plemion zbliżonych do Inków.
W przeciwnym wypadku, strach byłoby pokazać się na ulicy, gdyż Inkowie składali swoim Bogom ofiary z ludzi. Wszelkie formy odmowy uczestnictwa jako ofiara w takim przedsięwzięciu, mogłyby być potraktowane jako oznaka nietolerancji i rasizmu.
Póki co Indian nie mamy a i dzięki Bogu większość świata współczesnego stanowią ludzie cywilizowani, którzy nie muszą czerpać przyjemności z mordowania w sposób okrutny zwierząt.
Czy garść ludzi dzikich może dyktować prawa i stanowić terror w kraju cywilizowanym?
Raczej nie.
Dlatego nie ma już odwrotu i po mięso z okrutnie mordowanych "na żywca" zwierząt żydzi i Arabowie będą musięli pofatygować się za granicę.
Nie stanowi to chyba problemu, tym bardziej że zakazu spożywanie takiego mięsa póki co nie ma...

Najbardziej w całym tym krwawym cyrku dziwi postawa żydów, którzy potrafią zrozumieć własną, religijną  potrzebę uboju rytualnego a potępiają do dziś hitlerowską potrzebę uboju rytualnego (niemal religijną)  żydów.
Relatywizm moralny?

6 komentarzy:

Pelargonia pisze...

Drogi Yarroku,

Bardzo dobrze się stało. A jeżeli Żydom to się nie podoba, niech się wynoszą z Polski do swojego Izraela.

Niestety, za ubojem rytualnym jest także pan Ziemkiewicz, którego kiedyś bardzo lubiłam, a ostatnio przestałam lubić. Dał temu wyraz w ostatniej dyskusji w Klubie Ronina:

http://www.youtube.com/watch?v=FgMRJ1QnyQY&feature=player_embedded

Pozdrawiam!

tie_ fighter pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
tie_ fighter pisze...

Droga Pelargonio,

Gdyby tylko za sprawą jednej ustawy dało się pozbyć tych pejsatych pasożytów z naszego kraju, to jej autor przeszedłby do historii jako bohater narodowy.

Pozdrawiam, TF.

Stary Niedźwiedź pisze...

Czcigodny Yarroku
Z jednej strony w Tusklandii wstrzymuje się budowę dróg żeby nie uszkodzić kilku mrowisk jakiejś mrówki krzesławki dręczypupy. A z drugiej banda bezczelnych dzikusów domaga sie zabijania rogacizny w sposób zadający jej dodatkowe cierpienia zgodnie z nakazami swojej barbarzyńskiej religii.
Jakimś cudem tym drugim udało się dać odpór. Więc czas na wzięcie za pysk ekoterrorystów.
Pozdrawiam serdecznie.

YARROK pisze...

-> Pelargonia
Wróciłem z urlopu, a tu Giertych będzie za koszernym ubojem optował... :)) Świat się kończy a Jędrzej Giertych się w grobie przewraca :)
Koniec świata, jak mawiał Pan Popiołek/
Pozdrawiam serdecznie!

YARROK pisze...

-> Stary Niedźwiedź
To nie takie łatwe... okazuje się, że pragnienie mordowania jest tak silne, iż nawet Giertycha uruchomili...:)
Pozdrawiam.