czwartek, 17 listopada 2011

Stwórzcie komsję specjalnie dla Biedronia

Sejmowy „wybryk natury”, posioł Ruchu Podtarcia Palikota Robert Biedroń znów „błysnął”. Dziś dostało się nowemu ministrowi sprawiedliwości Gowinowi.
Jak to bywa u Biedronia zarzuty wobec Gowina są oczywiście „merytoryczne i rzeczowe”.

„ (...) Minister sprawiedliwości Jarosław Gowin to najgorszy minister nowego rządu (...) Bardziej nadawałby się do innego resortu, na przykład , gdyby premier Tusk utworzył ministerstwo religii katolickiej – Gowin mógł by zostać tam ministrem"(...)
I dalej na temat Gowina: (...) Talibowie także chcą ograniczać prawa kobiet do rozrodczości, modlą się o zarodki i są przeciwko związkom partnerskim (...).

Właściwie trudno komentować wypowiedź Biedronia.
Trudno, gdyż ostra polemika z ułomnym nie przynosi chluby i po prostu nie wzbogaca.
Jedynie, co może tłumaczyć głupkowate komentarze pederasty od Palikota, to zawiedzione marzenia o stanowisku Pełnomocnika Rządu ds. Równego Statusu.
Jeszcze kilka tygodni temu, sam fuehrer Palikot (niczym osioł ze „Szreka”  skaczący i wykrzykujący: „wybierz mnie, wybierz mnie...”) domagał się od Tuska, tego stołka właśnie dla Biedronia.
Premier Biedronia „olał”.
Biedroń popłakał się i w swoim stylu z zemsty użył „argumentów rzeczowych”.

Ponieważ jestem człowiekiem już wystarczająco wzbogaconym i nie dbającym o ponadstandardową chlubę, w ramach rewanżu, w podobny sposób spróbuję skomentować wybór Biedronia na stanowisko wiceprzewodniczącego Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.

„(...) Biedroń to najgorszy członek (!) Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka (...) Bardziej nadawałaby się do innej komisji, na przykład gdyby Palikot we własnym zakresie utworzył Komisję Dłubania w Odbycie – Biedroń mógł by zostać tam przewodniczącym”(...)
(...) Hitlerowcy też zezwalali na skrobanki i wprowadzali w szerokim zakresie eugenikę.
A  wspieranie homoseksualizmu, to również przyzwolenie na pedofilię (...).

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Czcigodny Yarroku
Ten debil nie rozumie nawet tego że postulowane przez starszą skrobankową Nowicką zniesienie jakichkolwiek ograniczeń na dopuszczalność aborcji na pewno nie zwiększy lecz co najwyżej zmniejszy liczbę narodzin. Wychodzi na to że wartość dyplomu magistra nauk politycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego wyznacza aktualna cena skupu makulatury.
Pozdrawiam serdecznie.

YARROK pisze...

Satry Niedźwiedź -
Ten cały dyplom, to wielki kit!
Nie jest możliwe, aby idiota posiadał dyplom ukończenia wyższej uczelni. Choć nie jestem pewien do końca... :))(jak się patrzy szczególnie na "towarzyszy" po WSNS)
Pozdrawiam serdecznie.

Pelargonia pisze...

Yarroku, ten stary pedał utworzenie takiej komisji do spraw Biedronia uważałby za chwyt poniżej pasa.

Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Czcigodny Yarroku
Między jakąkolwiek poważną wyższą uczelnią (nie mówię o jakichś Wyższych Szkołach Integracji Europejskiej i Pieprzenia w Bambus)a WSNS jest btaka różnica jak między Alma Mater i kurwa mać. Więc o czym tu gadać?
Pozdrawiam serdecznie.

YARROK pisze...

Pelargonia -
..oraz za wciskanie.... głupoty.
Pozdarwiam serdecznie

YARROK pisze...

Stary Niedzwiedź -
:)) niezwykle trafnie ujęte :))))
Binbo!
Pozdrawiam serdecznie :))

Anonimowy pisze...

Czcigodny Yarroku
Ponieważ na Twojej stronie jest filmik przedstawiający wkroczenie wojsk "caudillo" do Barcelony, zapraszam do nas. Z okazji rocznicy śmierci Francisco Franco y Bahamonde napisałem kilka słów na ten temat.
Pozdrawiam serdecznie.